قیمت روز انواع کانکس اداری

لیست قیمت انواع کانکس اداری

انواع کانکسهای اداری 

سازه هایی با قطعات پیش ساخته و به عنوان فضایی مسقف جهت خدمات اداری و دفتری در محل های خاص، استفاده می شود. این سازه ها دارای مزایای فراوانی هستند، و می توانند در نهادهای اداری یا دفتری و برای افراد شخصی مورد استفاده قرار گیرند. این سازه ی پیش ساخته که تولید آن در کارخانه صورت پذیرفته و فقط به محل مورد نظر حمل می شود. اگر کانکس اداری مورد سفارش دارای طبقات و یا استقرار روی ارتفاع باشد، می بایست قطعات پیش ساخته آن در محل اجراء و به هم متصل شوند. 
در بسیاری از ادارات مشکلات زیادی برای اضافه نمودن اتاق ها و بخش ها وجود دارد. عدم توانایی سازه بنا برای تحمل بار بیشتر، سلبیت طراحی معماری بناء و حل نشدن تأسیسات مناسب، از جمله مشکلات اضافه نمودن بخش های مختلف به ساختمان سازمان های دولتی و خصوصی است. کانکس اداری یا کانکس مدیریتی، علاوه بر ساختمان سازمان ها، می توانند در پروژه های عمرانی و یا محوطه کارخانه ها، برای استقرار تیم های مهندسی و متخصصین کاربرد دارند.
یکی دیگر از مزایای کانکس اداری، عدم نیاز به مجوزهای احداث بنا می باشد. مجوز هایی که گاهی برای استفاده از فضاهای مرده ی ساختمان اداری و الصاق بار اضافی به اسکلت ساختمان از واجبات اجرای آن و بسیار دست و پا گیر می باشد، در تهیه، ساخت و استقرار کانکس اداری دیگر وجود ندارد. این نوع کانکس ها به شدت هزینه های پی سازی و مصالح را کاهش می دهند. هزینه ی تمام شده ی ساخت بنا به مراتب بیشتر از تهیه ی کانکس می باشد. 

پیش از آنکه به بررسی لیست قیمت کانکس اداری بپردازیم، بهتر است در وهله اول با انواع کانکسهای اداری آشنا شویم . با ما همراه باشید.

 

انواع کانکس اداری

انواع کانکس اداری و دفتری

کانکس اداری و کارگاهی

این سازه های پیش ساخته ی اداری، باید جوری طراحی شوند یا در کنار هم قرار گیرند که باعث تداخلات کاری، کارمندان نشوند. علاوه بر این، باید نورگیری یا روشنایی مناسبی جهت انجام امورات اداری و دفتری، صورت پذیرد. یک کانکس اداری مناسب باید دارای درب ورودی ضد سرقت یا کشویی با شیشه سکوریت باید تا برای رفت و آمد پرسنل یا مراجعه کنندگان خللی ایجاد نکند. کیفیت ساخت کانکس اداری باید بالا باشد. با مواد و قطعات درجه یک ساخته شود تا بتواند از دوام و کارایی بیشتری نسبت به سایر انواع کانکس ها برخوردار باشد. سهولت در شستشوی کف، و کیفیت بالای آن از جمله مواردی است که باید در ساخت یک کانکس اداری مناسب رعایت شود.
قابلیت مهم کانکس های اداری، خاصیت جابجایی و اجرای سریع آن است. این قابلیت در کنار ظاهر شیک آن می تواند در بسیاری از موارد به عنوان گزینه ی اول استقرار شخص یا اشخاص مورد استفاده قرار گیرد.

استقرار کانکس اداری

کانکس ادارای چرخدار با قابلیت جابجایی آسان

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی همان کانکس اداری است، اما با فضای بیشتر و ساخت شیک تر برای استقرار رییس کارگاه و برگزاری جلسات اداری. این نوع کانکس به انواع مختلفی دسته بندی می شود که عموماً در ظاهر و ابعاد تفاوت دارند. کانکس مدیریتی باید متشکل از بخش های مختلفی تشکیل شود؛ مانند بخش جلسات، قسمت انتظار مراجعه کنندگان، اتاق مدیر و فضایی برای استقرار میز منشی. بهتر است فضای آبدارخانه نیز در کانکس مدیریتی دیده شود تا در ارائه خدمات دچار کاستی نباشیم. کانکس مدیریتی باید از نظر استحکامات مناسب باشد تا بر اثر مراجعه کنندگان زیاد، دچار لرزش قرار نگیرد. در سفارش کانکس مدیریتی و طراحی داخلی آن دقت نظر را به کار ببرید. از سرامیک کف  تا شیشه پنجره را نسبت به اصول دفترهای مدیریتی، انتخاب نمایید. می توانید با سفارش های خاص برای کاربردی تر نمودن کانکس های اداری آن ها را به کانکس مدیریتی تبدیل کنید. ویژگی های مورد نظر، در کنار رنگ آمیزی متنوع در ظاهر، می تواند به یک کانکس مدیریتی حس تأثیرگذاری ببخشد. کانکس مدیریتی با توجه به بخش های داخلی زیاد آن، می تواند به صورت دو طبقه مورد استفاده قرار گیرد. تهیه کانکس دو طبقه، دست شما را در طراحی آن باز می گذارد، که می توانید اتاق جلسات و مدیریت را به طبقه بالایی اختصاص دهید. 

بیشتر بخوانید : کانکس پیش ساخته ویلایی دوبلکس

کانکس مدیریتی سفارشی

کانکس مهندسی با طراحی و دیزاین لوکس

کانکس دفتری کارکرده 

اگر برای استقرار در مکانی که محدودیت زمانی دارید، لازم است از کانکس دفتری دست دوم با قیمت مناسب استفاده نمایید. هزینه ی کمتر، برای کانکسی که می خواهید در زمانی کوتاه از آن بهره ببرید، بهترین گزینه برای بخش اداری پروژه ها می باشد. 
مهمترین مزیت خرید کانکس دست دوم، مقرون به صرفه بودن قیمت آن ها و پرداخت هزینه ی کمتر به نسبت کارایی این نوع کانکس ها می باشد. سرعت تحویل به مشتری در کانکس اداری دست دوم به مراتب بیشتر از کانکس های اداری دست اول است. مطمئناً برای خرید و یا راه اندازی کانکس نو، شما به مدت زمان بیشتری، برای ساخت مجدد نیاز دارید. برای خرید کانکس های متنوع اداری دست دوم، می توانید با بازدید و هماهنگی با شرکت سازنده در انتخاب خود دقت نظر داشته باشید و مناسب ترین کانکس دفتری کارکرده را برای کار مورد نظرتان انتخاب نمایید. در هنگام خرید کانکس دست دوم ممکن است قسمت های نصبی روی آن مانند درب ها یا پنجره ها نیاز به تعویض داشته باشند که در هر صورت، هزینه تمام شده کانکس اداری دست دوم را برای خرید معقول تر می کند.

کانکس دفتری و مهندسی

ساخت کانکس مدیریتی و دفتری با استفاده از کانکس کارکرده

لیست قیمت کانکس اداری و مدیریتی

کانکس اداری دارای تنوع بالایی در سازه، مصالح و تجهیزات آن می باشد که قیمت را تعیین می نماید. تمامی شرایط دخیل بر قیمت گذاری کانکس اداری، باید سنجیده شود و قیمت نهایی ارائه نمود. برای کانکس اداری می توان از دو نوع کانکس استفاده نمود، کانکس ساده کارگاهی و کانکس سایدینگ. قیمت های اعلامی برای کانکس اداری نو و به طور حداقلی می باشد. با تعیین سفارشات و امکانات مورد نیازتان برای نصب روی کانکس اداری، قیمت کانکس، قطعی و نهایی برای هر دستگاه اعلام می گردد. در ادامه لیست قیمت کانکس ادارای و دفتری را برایتان تهیه کرده ایم. خریداری محترم باید توجه داشته باشد که این قیمتها کاملا به صورت تقریبی و حدودی است.

بیشتر بخوانید : کانکس مسکونی ارزان قیمت با بهترین امکانات

کانکس ساده کارگاهی که عموماً در پروژه های عمرانی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد، که عموما دارای قیمت مناسبی در میان سازه های پیش ساخته هستند. کانکس ساده کارگاهی می تواند در دو تیپ سبک (مخصوص کارگاه های کوتاه مدت) و سنگین (مخصوص کارگاه های بلند مدت) تولید شود.

ساخت فضای ادارای با کانکس

دفتر ادارای ساخته شده با کانکس

لیست قیمت کانکس ساده سبک

کانکس ساده سبک، که در شاسی آن از تیرآهن 14 و اسکلت آن از پروفیل با ضخامت بیش از یک میلیمتر استفاده شده است. این نوع کانکس به نسبت تیپ سنگین آن، کاربرد بیشتری برای مکان های اداری دارد. بدنه داخلی کانکس ساده سبک، کاملاً از PVC ساخته شده است، که خود گواه کیفیت بالای این کانکس ها دارد.

 • ابعاد 2.4*4 متر سبک – قیمت : 12.100.000 تومان
 • ابعاد 2.4*6 متر سبک – قیمت : 14.280.000 تومان
 • ابعاد : 2.4*8 متر سبک – قیمت : 17.800.000 تومان
 • ابعاد 2.4*12 متر سبک – قیمت : 26.720.000 تومان

کانکس دفتری کوچک

کانکس دفتری مدرن ساخته شده با کانکس سبک

لیست قیمت کانکس ساده سنگین

کانکس ساده سنگین با حداقل طول عمر 10 سال جزو با کیفیت ترین کانکس های اداری موجود است. این نوع کانکس که مخصوص پروژه های بلند مدت است، کاربردهای فراوانی علاوه بر بخش اداری دارد. شاسی کشی دور کلاف با تیرآهن 16 و اسکلت پروفیلی با ضخامت 2 میلیمتر نشان از ماندگاری بالای کانکس کارگاهی ساده سنگین دارد.

 1. ابعاد 2.4*4 متر سنگین – قیمت : 19.650.000 تومان
 2. ابعاد 2.4*6 متر سنگین – قیمت : 25.650.000 تومان
 3. ابعاد : 2.4*8 متر سنگین – قیمت : 30.500.000 تومان
 4. ابعاد 2.4*12 متر سنگین – قیمت : 44.640.000 تومان

کانکس دفتری بزرگ

کانکس مدیریتی ساخته شده با ورق کانکس سنگین

لیست قیمت کانکس سایدینگ

کانکس سایدینگ یا لوکس، به عنوان زیباترین در نوع خود، علاوه بر استفاده از آن به عنوان کانکس اداری، می توان برای سازه های خانه باغ و کلبه های مسکونی به کار برد. طراحی زیبا و مدرن می تواند این کانکس را منحصر بفرد نشان دهد. از جمله تفاوت های این کانکس را نسبت به نوع قبلی، می توان اینگونه بیان کرد: عایق بندی بهتر و ارتفاع بلندتر سقف که از جمله مزیت های آن است. عایق به کار رفته در این نوع کانکس اداری از یک لایه پلی استایرن به ضخامت 4 سانتیمتر و یک لایه فوم رول به ضخامت 1 سانتیمتر می باشد.

 • ابعاد 2*2 متر با کاربری نگهبانی : 16.850.000 تومان
 • ابعاد 2*3 متر - قیمت : 20.400.000 تومان
 • ابعاد 2.4 *4 متر- قیمت : 28.600.000 تومان
 • ابعاد 2.4*6 متر - قیمت: 36.300.000 تومان
 • ابعاد 2.4*12 متر - قیمت : 66.400.000 تومان

تمامی کانکس های تحویلی با سیم کشی تأسیسات برقی، کف پوش و دیوار پوش ارائه می شود. می توان امکاناتی نظیر سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه یا آبدارخانه و محل استراحت را به صورت سفارشی به کانکس اداری اضافه نمود. تمامی ابعاد اعلامی به صورت پیش فرض است که روتین توسط ادارات و سازمان های خصوصی و دولتی استفاده خواهد شد؛ اما به عنوان نیازتان در ابعاد بزرگتری نیز، می توانید کانکس اداری یا کانکس مدیریتی را سفارش دهید. سفارشات کانکس هایی با ابعاد بزرگتر و اجزای سفارشی، در کارخانه ساخته شده و در محل مورد نظر استقرار می یابد و سرهم می شوند.

کانکس سایدینک اداری

کانکس سایدینگ اداری لاکچری و زیبا

جمع بندی نهایی

در این مطلب سعی بر آن بود که شما را با کاربرد کانکس اداری و لیست قیمت کانکس مدیریتی و دفتری آشنا کنیم. مزایای گفته شده، مانند سرعت بالا و قابلیت جابجایی که بسیار برای ادارات دولتی و خصوصی مهم هستند، در انتخاب یک کانکس اداری مناسب تأثیرگذارند. کاهش هزینه های نهایی و امکان جابجایی یا فروش آن که به راحتی  برای خرید کانکس اداری نو یا کانکس اداری دست دوم، ابتدا نیازهای خود را تشخیص دهید و سپس اقدام کنید.

برچسب ها

نظرات کاربران