کانکس مسکونی ارزان قیمت

کانکس مسکونی ارزان قیمت با بهترین امکانات و شرایط را چگونه تهیه کنیم؟

امروزه با توجه به شرایط سخت کشور و بلایای طبیعی کانکس آنلاین در صدد است تا بالاترین کیفیت کانکس را با ارزان ترین قیمت و سود کم خدمت هموطنان عزیز ارائه کند. تا شاید کمکی بر زخم عمیق کشورمان ایران به سهم خود کرده باشد. ما امکان خرید کانکس مسکونی ارزان قیمت را برای تمامی هموطنان فراهم کرده و ادعا داریم که بهترین قیمت را در زمینه کانکس مسکونی ارائه می کنیم. کانکس های مسکونی قابلیت ضد زلزله و بلایای طبیعی را دارند. در صورتی که مکان مناسبی نیز برای نصب آن انجام پذیرد. مواردی که در مورد کانکس مسکونی ارزان قیمت نیاز به توضیح داشته و مشتریان از ما می پرسند را در زیر توضیح داده و مبحث این نوع کانکس را باز کرده ایم:

کانکس مسکونی ارزان قیمت

کانکس مسکونی ارزان قیمت با کیفیت خوب

خرید کانکس مسکونی ارزان قیمت

معمولا کانکس ها در بازار به دلایل مختلف و با کاربری های متفاوت ساخته می شوند. ولی در دنیا و ایران بیشتر کانکس ها برای اسکان موقت یا دائم افراد در شرایط کاری و یا اجتماعی متفاوت تولید شده و نیاز است تا با توجه به هدف مورد نظر کانکس خود را انتخاب نمایید. کانکس های مسکونی ارزان قیمت معمولا طول عمر کمتری داشته و در موارد سیل، زلزله و بلایای طبیعی و یا مصنوعی که به واسطه اقتصاد یا جنگ و غیره است خریداری می شوند تا نقش اسکان موقت را ایفا کند. 

البته در مورد طول عمر کانکس باید گفت که بسته به نوع طراحی و آموزش شیوه های نگهداری از کانکس می توان عمر بنا را افزایش و از فرسودگی آن جلوگیری کرد. در پروژه های ساختمانی که اشخاص مدت زمان کمی برای اجرای پروژه دارند و نیاز به اسکان موقت است نیز از این نوع کانکس استفاده می شود. خیلی از پروژه های برون شهری و معدنی، کارگاه های اکتشافی، پروژه های حفاری نفتی نیز مور استفاده قرار میگیرد. البته نکته بعدی این است که می توان کانکس دست دوم نیز خریداری کرد. که شاید در بعضی موارد استهلاک کانکس و سن آن زیاد است که این خرید شاید ارزان باشد ولی باعث ضرر و ایجاد خسارت مادی شده به این دلیل که اصلا قابل استفاده نباشد. البته در این زمینه و خرید فروش کانکس دست دوم نیز می توانید از کانکس آنلاین مشاوره بگیرید و مشاوران ما بهترین کانکس های دست دوم را با تضمین قیمت و کیفیت به شما عرضه خواهند کرد.

 

بیشتر بخوانید : چگونه طول عمر کانکس را افزايش دهيم؟

 

خرید کانکس مسکونی ارزان قیمت

خرید کانکس مسکونی ارزان قیمت

 انواع کانکس ارزان قیمت

در کل کانکس های که ارزان قیمت هستند از لحاظ نوع شامل تمامی موارد مورد استفاده کانکس، مثل کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس روزنامه فروشی، کانکس نگهبانی و... می باشد. ولی باید این نکته را ذکر کرد که بسته به نوع کاربری و متراژ آن به طبع قیمت نیز متفاوت خواهد بود. برای مثال چند نمونه از کانکس های ارزان قیمت را در زیر تشریح می کنیم:

کانکس 4 متری ارزان قیمت

این نوع کانکس ها معمولا برای اتاقک نگهبانی و یا کشیک کاربرد داشته تا فرد داخل از سرما و گرما حفظ شده و مشکلی نداشته باشد. البته برای کانکس های فروشگاهی هم مورد استفاده داشته است. معمولا سعی شده تا ساخت کانکس سبک باشد و از تیر آهن های سبک استفاده شود. زیرا نیاز به ضخامت ورق نیست و قیمت این نوع کانکس ها از 3 میلیون شروع شده و تا 10 میلیون نیز موجود است.

کیوسک نگهبانی ارزان 4 متری

کیوسکهای نگهبانی 4 متری

کانکس 6 متری با قیمت ارزان و مناسب

این نوع معمولا به عنوان دفتر کار یا جای خواب افراد به تعداد زیاد استفاده می شود. قیمت متفاوتی را دارا بوده که البته بسته به سال ساخت و نوع طراحی نیز قیمت آن از 3.5 میلیون تا 15 میلیون می باشد. با توجه به متریال این نوع کانکس ها بسته به هزینه ، جنس ساخت، نوع ساخت و سال ساخت می تواند عمر مفید بین 5 الی 15 سال را داشته باشد. البته با شرایط نگهداری ایده آل و سرویس های دوره ای برای کانکس و رسیدگی به آن تا 25 سال نیز می توان افزایش عمر کانکس را در نظر گرفت.

کانکس های 12 متری با بهترین قیمت و ارزان ترین شرایط

کانکس های 12 متری معمولا ارزان نیست و کمی قیمت آن ها متفاوت است. زیرا اگر خیلی از متریال نا مرغوب یا ضعیف استفاده شود و اصول ایمنی کانکس رعایت نشود باعث خواهد شد تا ضرر بیشتری را خریدار متحمل شود و عمر مفید آن بسیار کاهش یابد. در صورتی که این گونه کانکس ها باید تا 25 سال عمر کرده زیرا حمل نقل آن سخت تر بوده و معمولا برای اهداف ثابت از آن استفاده می شود. قیمت آنها از 15 میلیون الی 50 میلیون است. ولی می توان به راحتی دو اتاق مجزا در پلان طراحی آن جا داد و فضای مناسب یک زندگی کوچک را طراحی و اجرا کرد.

کانکس مسکونی 12 متری

کانکس مسکونی 12 متری

 

خصوصیات کانکس مسکونی ارزان قیمت چیست؟

تمامی امکانات رفاهی یک خانه را می توان به صورت طراحی فشرده و ارگونومیک در کانکس مسکونی با ارزان ترین قیمت پیش بینی کرد به طور مثال این گونه کانکس ها می توان شامل موارد زیر باشد: 

  • اتاق خواب
  • کمد دیواری و جا لباسی
  • آشپزخانه
  • لوله کشی آب سرد و گرم
  • سینک ظرفشویی و اجاق گاز
  • سرویس بهداشتی و حمام
  • حفاظ پنجره، پنجره ها از جنس یو پی وی سی
  • برق کشی کانکس به صورت روکار برای امنیت بیشتر
  • توالت فرنگی و ایرانی
  • تهویه هوا

البته جنس دیواره ها و کف ممکن است کمی ضعیف تر از مدل های گران تر باشد. در این نوع کانکس بیشتر روی کاهش قیمت و اسکان موقت تمرکز شده تا استقامت. البته کانکس آنلاین حداکثر کیفیت را در حد عقلانی برای کانکس های ارزان قیمت به کار برده و رقابتی ترین قیمت بازار را عرضه می کند.

امکانات کانکس مسکونی ارزان

امکانات اولیه در کانکس مسکونی ارزان

نمای داخلی کانکسهای مسکونی

نمایی از داخل کانکسهای مسکونی

 

شرایط و نحوه نگهداری کانکس مسکونی ارزان قیمت چگونه است؟

معمولا کانکس های مسکونی با توجه به نیاز کاربر از صفر ساخته می شوند و یا دست دوم هستند و خیلی جای تغییرات ندارد. البته که ما تمام خدمات ساخت و باز طراحی را انجام داده و تغریبا محدودیتی در این زمینه نداریم. ولی با این حال در مواردی بهتر است که با توجه به هدف کاهش هزینه، این موارد کمتر انجام شود و یک پاک سازی کامل و رنگ آمیزی انجام شود. نگهداری و حمل و نقل در کانکس های مسکونی ارزان قیمت بسیار ظریف است و باید با متخصص در این زمینه مشورت کنید. تا بهترین نتیجه و بیشترین طول عمر نصیب شما گردد. که می تواند با مشاوران ما در این زمینه بحث و تبادل نظر کنید.

نگهداری کانکس مسکونی ارزان قیمت

نگهداری کانکس مسکونی ارزان قیمت

شرایط خرید و قیمت کانکس مسکونی ارزان در کانکس آنلاین چیست؟

بازار حال حاضر کانکس نقدی است. ولی کانکس آنلاین در زمینه همکاری با هموطنان عزیز در این ایام سخت موارد کمی را با چک کارمندی معتبر و گواهی کسر از حقوق یا کسر از حقوق ضامن معتر نیز به فروش می رساند. که می توانید در این زمینه با کارشناسان ما هماهنگ کرده و نسبت به خرید کانکس مسکونی ارزان قیمت خود اقدام نمایید. در این راستا خرید های مدت دار شامل درصد کمتری تخفیف شده و امید است تا سربلندی و سر افرازی شما هموطنان و دعای خیر شما بدرقه راه ما در کمک به هم نوع خود باشد.

 

شرایط خرید کانکس مسکونی ارزان

شرایط خرید کانکس مسکونی ارزان قیمت

شیوه طراحی کانکس مسکونی ارزان قیمت با توجه به نظر متخصصان کانکس آنلاین

متخصصین کانکس آنلاین با بهینه سازی طراحی و استفاده از ابزار بسیار دقیق و نوین می توانند تا علاوه بر زیبایی کانکس های مسکونی ارزان قیمتی را نیز ساخته و به شما عرضه کنند. 

طراحی کانکس مسکونی ارزان قیمت

طراحی کانکس مسکونی ارزان قیمت

 

برچسب ها

نظرات کاربران