منو کانکس آنلاین
خانه   -> کانتینر  

کانتینر 20 فوت

کانتینر 20 فوت  به‌طورکلی از آلومینیوم یا فولاد ساخته‌شده است که چون در مقابل نفوذ رطوبت عایق شده است به آن کانتینر خشک نیز می‌گویند. این نوع کانتینر به‌عنوان کانتینر واحد شناخته می‌شود درواقع به آن TEU می‌گویند. کانتینرهای آلومینیومی دارای فضای بزرگ‌تر ولی ظرفیت  وزنی بار کمتر و کانتینرهای فولادی دارای ظرفیت وزنی بار بیشتر و فضای کوچک‌تری می‌باشد. خریدوفروش کانتینرهای دست‌دوم و نو در تخصص ما است برای راحتی کار تفاوت را با کانکس آنلاین تجربه کنید.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانتینر 40 فوت

کانتینر 40 فوت دارای مدل‌های بسیار است و یکی از پرکاربردترین نوع کانتینر در حمل‌ونقل دریایی و زمینی است به این دلیل که حجم زیادی را دارا بوده و می‌تواند ازلحاظ چینیش بار بسیار مقرون به سرفه باشد. دلیل این امر این است که معمولاً حتی افراد کانتینر 40 فوت را به‌صورت اشتراکی خریداری می‌کنند زیرا هزینه‌های حمل‌ونقل با توجه به بار فرقی با کانتینر 20 فوت نداشته و در مواردی که بار هر دو فرد قابلیت جا شدن در فضا را دارد از کانتینر 40 فوت استفاده می‌شود.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانتینر یخچالی

یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان در ارائه کانتینرهای یخچالی شرکت CMA CGM است که دارای 385000 TEU کانتینر یخچالی است. مهم‌ترین موضوع و علت استفاده از این نوع کانتینرها، برای حمل‌ونقل مواد فاسدشدنی، دارو، گوشت، میوه، سبزی‌ها و موارد خاص تجهیزات پزشکی است. دلیل تولید کانتینر یخچالی، تجارت بین‌الملل محصولات خوراکی است که نیاز دارد تا کیفیت لازم را در موقع تحویل به مشتری حفظ کند و البته به همین دلیل پیش تجار از محبوبیت زیادی برخوردار است.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانتینر بغل بازشو

کانتینر بغل بازشو دارای ویژگی‌های یک کانتینر استاندارد حمل‌ونقلمی باشد و مخزن آن به‌صورت پنل های موج‌دار 14 است و درهای دو درب قابل قفل شدن به‌صورت یکپارچه است. کف‌پوش این نوع کانتینر نیز تخته‌سه‌لایی است. تفاوت‌های اصلی این نوع کانتینر نصب به معمولی آن، درب‌های اضافی دوطرفه است. و فضای بازی از درب را ایجاد کرده تا بارهای حجیم به‌راحتی در کانتینر درب بغل جا شده و بارگیری شود.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانتینر چادری

کانتینر چادری و انتخاب آن کمی مشکل بوده و نیاز به راهنمایی مناسب می باشد، تا بهترین نتیجه حاصل شود، قیمت کانتینر چادری مولفه های زیادی را در بر گرفته و بسیار مهم است که ارزانترین قیمت کانتینر چادری را با بهترین کیفیت تهیه نمایید. کانکس آنلاین کیفیت و قیمت را تضمین می نماید.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانتینر حمل حیوانات

امروزه استانداردهای بسیار زیادی درزمینهٔ حمل‌ونقل حیوانات وجود دارد و کانتینرهای بسیار پیشرفته‌ای در این امر تولیدشده است. کانتینر حمل حیوانات کانکس آنلاین از تمامی استانداردها در این زمینه برخوردار بوده و می‌توان حتی با توجه به خواسته مشتری کانتینر حمل حیوانات را تغییر داد.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانتینر 10 فوت

کانتینر 10 فوت یکی از کاربردی‌ترین کانتینرها در جهت نگهداری وسایل یا انبارداری است و معمولاً در حمل‌ونقل مورداستفاده قرار نمی‌گیرد. البته در حمل‌ونقل نیز برای ترانزیت کالا در موارد خاص استفاده‌شده و هزینه کمی برای انبارداری و گمرک و 100 البته حمل توسط کشتی خواهید پرداخت. ولی معمولاً به‌صورت اشتراکی افراد از کانتینر 20 فوت برای جابه‌جایی کالا استفاده می‌کنند.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانتینر بیت کوین

تولید کانتینرهای مخصوص فارم بیت کوین و سرور توسط کانکس آنلاین در ایران انجام‌شده و ما محیطی تخصصی با آخرین استانداردهای روز دنیا را ارائه داده تا بتوانید برای استخراج بیت کوین با برق ارزان ایران از آن استفاده نمایید. ما بهترین‌ها را برای شما تولید می‌کنیم.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

چرا دیگران برای خرید کانتینر از کانکس آنلاین استفاده می کنند؟
تمامی محصولات مورد نظر در عرصه ساخت، تولید و انبارداری کانتینر عرضه می شود. کانکس آنلاین در این مسیر است  که بهترین خدمات را در خرید انواع کانتینر به شما عزیزان ارائه خواهد کرد.نقطه قوت ما، به شرح زیر می باشد:

<<خدمات حرفه ای و مشتری مداری>>

*هدف اصلی ما مشتری است،ما تمام تلاش خود را در زمینه ارائه با کیفیت خدمات و اصول فنی طراحی کانتینر به کار بردن توانایی انتقال تمامی تجربیات خود را در زمینه های گمرکی و حمل و نقل به شما عزیزان و در این زمینه بیشترین تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین و باکیفیت ترین کانتینر، را به بهترین قیمت ممکن و رقابتی ترین قیمت کانتینر، در کل کشور به شما عزیزان برسانیم. تضمین های لازم را این برای آسایش و آرامش خریداران خود ارائه کرده و در صدد انجام هرچه بهتر خدمات از شما نظرسنجی به عمل خواهد آمد.ما بیشترین ارزش را برای کسب و کارتان و خدماتی که به شما ارائه میدهیم قائل هستیم در نتیجه در سرزمین تا تمامی نیازهای شما را در عرصه کانتینر برآورده کرده و بهترین خدمات را ارائه کنیم.ما تماس بگیرید تا تفاوت در خرید کانتینر را احساس کنید.

<<تعهد کیفیت کانتینر>>

ما معتقدیم که کیفیت مهمترین اصل خرید می‌باشد، زیرا ارزش مادی سرمایه شما در این صورت حفظ خواهد شد که با کیفیت ترین کانتینر را خریداری کرده و حتی در زمان فروش آن نیز بتوانید ارزش افزوده تولید کنید.

<<خدمات پس از فروش کانتینر>>

صفحه اصلی در خرید و ساخت کانتینر، خدمات پس از فروش آن می‌باشد. به این علت که معمولاً بعضی از مصالح استفاده شده و ادواتی که در سایزهای مختلف نصب می شود، دچار فرسودگی گذر زمان خواهد شد.خدمات پس از فروش را تا سال های سال به شما مشتریان عرضه می کنیم.

<<رضایت 100% مشتری>>

ما تلاش خود را می کنیم تا تجربه خرید کانتینر از ما بتواند تجربه مناسبی از خرید را در ذهن شما باقی گذاشته و رضایت شما تبلیغ ما است.

<<حمل و نقل کانتینر>>

ما با به ارزان ترین هزینه ممکن کانتینر شما را حمل و راه های حمل و نقل ارزان را پیشنهاد می کنیم، ما شما را تا آخر راه همراهی و تنها نخواهیم گذاشت.

<<گمرک کانتینر>>

ما شما را در مسائل گمرکی کانتینر هدایت و مشاوره لازم را تا وصول نتیجه خواهیم داد، تلاش ما رضایت شما از کانکس آنلاین است.

<<تاریخچه کانتینر>>

معادل  کانتینر؛بارگنج است، این واژه در واقع معادل فارسی آن است.   استاندارد کانتینر ۶۳۴۶ درباره استاندارد شماره گذاری و شناسایی بارگنج ها می باشد. به صورت تخصصی اگر بخواهیم آن را بررسی کنیم،  کانتینرهای در حمل و نقل به واسطه کشتی،  هواپیما،  کامیون یا قطار  حمل می شود، از تفاوت‌های خاصی برخوردار است و ریز کاری خاص خود را دارد. 

شخصی به نام مارکو بنیان گذار سیستم جدید در جهت حمل و نقل موادی که به واسطه کانتینر حمل می شود. در سال 1947 سازمان iso شکل گرفت. در نتیجه تمامی دنیا وابسته به این سازمان شده و توسط استاندارد های این سازمان باید حمل و نقل خود را انجام دهند.

کانتیر در حمل و نقل انقلابی ایجاد کرده است به این دلیل که دارای یک بدنه فولادی با ضخامت 3 میلیمتر و بیشتر بسته به شرایط و دلایل طراحی آن دارد و با توجه به عایق ایجاد شده مخصوصا در حمل و نقل دریایی می تواند از ورود آب و رطوبت جلوگیری کند که یک نیاز بسیار اصاصی در این زمینه می باشد. نکته بعد این است که کانتینر ها قابلیت شناسایی و ردیابی با استفاده از GPS را نیز دارد و از گم شدن بار جلوگیری می کند در ضمن عملیات بارگیری و تخلیه تیر با سرعت بیشتری صورت می پذیرد در نتیجه بهتر می توان این فعالیت ها را سامان بخشید. عملیات انبار داری نیز ساده شده و انبار کردن و روی هم چیدن راحت کانتینر ها ، شمارش راحت کالا ها و مشخص شدن مقدار محصول حمل شده ، امنیت کالا در برابر سرقت ، کاهش هزینه های بسته بندی و انبار داری ، تسریع در انجام امور بازرگانی و گمرکی تنها بخشی از مزایای استفاده از این باکس های فولادی که به واسطه فکری ساده پدید آمده است می باشد.

اکثر کانتینر ها در کشور های آمریکا ، ژاپن و روسیه تولید می شود، و چین سهم بسیار زیادی از این بازار را در تولید کانتینر به عهده داشته و تحت نظارت سازمان حمل و نقل جهانی می باشد. چون توان تحمل وزن در کانتینر ها و ساختار آن بسیار اهمیت داشته و باید بتواند از پس تست ها و استاندادر های این سازمان عبور کند، چون کانتینر مدت زمان بسیار زیادی را در کشتی و قطار به صورت معمول طی کرده و حجم زیادی را از شرایط سخت تحمل می کند. در نتیجه خرید و ساخت آن بحثی کاملا تخصصی و پیچیده است.