منو کانکس آنلاین
خانه   -> کانکس کارکرده  

<<کانکس دست دوم یا کارکرده>>

کانکس دست دوم معمولا توسط پیمانکاران خریداری یا اجاره شده و به واسطه نیاز افراد به کاهش هزینه این اقدام صورت می پذیرد. در بسیاری موارد با توجه به مدت زمان کمی نیز که از این کانکس دست دوم استفاده می شود، کانکس کارکرده خریداری شده استفاده می شود. برای خرید نیاز است تا از مشاوره و راهنمایی ما استفاده کنید، تماس بگیرید. سوالاتی که به صورت متداول در خرید کانکس دست دوم و کارکرده ،مشتریان عزیز از ما پرسیده اند، به شرح زیر می باشد:

قیمت کانکس دست دوم چه میزان با کانکس نو متفاوت است؟

نکته اصلی در این زمینه، متریال استفاده شده در کانکس، کاربری آن، شرایط نگهداری کانکس و سال ساخت دارد، در واقع با نگاه به سال ساخت و شرایط آن معمولا شما کاهش هزینه تا 50 درصد را تجربه خواهید کرد، البته در مواردی کانکس، نیاز به تعمیرات اساسی دارد که در نتیجه هزینه تمام شده افزایش خواهد یافت.

تمامی ابعاد کانس مورد نیاز در حالت دست دوم موجود است یا خیر؟

در این مورد می توان گفت شاید نتوان نیاز اصلی شما را در این زمینه برآورده کرد و باید به جای خرید کانکس دست دوم از کانکس نو استفاده شود. ولی برای اینکه ابعاد مورد نظر خود را پیدا کنید نیاز است تا از قبل و مدت زمان بیشتری نیاز است تا کانکس آنلاین بتواند ابعاد مورد نظر شما را پیدا کند.

انواع کانکس دست دوم، میزان تنوع در چه حدی است؟

تقریبا تمامی موارد مورد نیاز و استفاده شده در کانکس نو در مشابه دست دوم آن نیز موجود است ولی باید تجربه خرید حضوری داشت و معمولا دست دوم کانکس ویلایی کم بوده و کانکس کارگری و نگهبانی از لحاظ دست دوم بسیار زیاد است.

فروش کانکس دست دوم و شرایط آن به چه صورت امکان پذیر است؟

کانکس آنلاین، در صورتی که قصد فروش کانکس کارکرده را داشته باشید به راحتی می تواند آن را بازدید و قیمت را کارشناسی کرده، در مواردی خود ما نیز از شما کانکس را خریداری و یا با واسطه می فروشیم تا کار راحت شود. می توانید برای انجام این امر با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و نتیجه مناسبی را دریافت کنید.

مزایا و معایب کانکس دست دوم نسبت به نو چیست؟

مزایا:

*صرفه جویی در هزینه

*سرعت در تحویل برای زمانی که می خواهید سریع کار را انجام دهید.

معایب:

*میزان سلامت فیزیکی کانکس دست دوم قابل اندازه گیری دقیق نیست و نیاز به کار کارشناسی دارد.

*عدم موجود بودن همه نوع کاربری و یا ابعاد

*ممکن است تا عدم استحکام کافی کانکس موجوب شود که هزینه های تعمییر کانکس دست دوم با خرید کانکس نو برابری کند.

*عدم وجود بعضی مصالح خاص و تغییر در ترکیب کانکس دست دوم

چگونه می توان خرید کانکس دست دوم را انجام داد؟

برای این امر باید حتما مراجعه حضوری داشته و یا از طریق کارشناسان حرفه ای پیگیری کرده تا اطمینان حاصل شود که بهترین خرید انجام می پذیرد. توصیه ما این است تا مشاوره را فراموش نکیند چون اگر خرید مناسبی انجام نشود باعث ضرر دو چندان خواهد شد.

خرید کانکس دست دوم به صرفه است؟

بسته به کار شما می توان گفت بله، در موارد ویلایی این پیشنهاد کمتر توصیه می شود ولی در موارد کارگاهی می توانید راحت تر این فعالیت را انجام داده و به بهترین نتیجه در جهت کاهش هزینه خرید کانکس دست دوم به نتیجه رسید.

سخن آخر این است که کانکس آنلاین توصه می کند تا در خرید کانکس دست دوم به نکات زیر توجه فرمایید:

*هنگام خرید کانکس از سلامت و مقاومت اطمینان حاصل کنید و با دقت در جزئیات کانکس، مثل سیستم کابل کشی، سال ساخت، درز های ساخت، شکستگی های موجود، شرایط سقف، استحکام دیواره کانکس دست دوم، میزان زنگ زدگی، ریختگی رنگ کانکس و اصالت سازنده آن را در نظر بگیرید.

*هزینه های جا به جایی و حمل و نقل جزئی از خرید کانکس دست دوم به حساب آمده و در مواردی خرید کانکس نو یا ساخت در محل بیشتر توصیه شده تا هزینه انتقال کانکس را پرداخت کنید چون سود حاصل شاید مساوی باشد.

*مشاوره مجانی است، برای خرید حتما مشاوره کیند تا از خرید کانکس دست دوم متضرر نشوید.

 

 

دیگر محصولات

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی شاید راحت‌ترین، ارزان‌ترین و سریع‌ترین راه برای به دست آوردن یک ویلای پیش‌ساخته یا سوئیت شیک با امکانات بسیاری نظیر، حمام، آشپزخانه، دستشویی، سالن بیلیارد، سالن‌های ورزشی، کتابخانه، محیط‌های لوکس برای مهمانی و اتاق‌خواب و ... باشد. درواقع هرچه شما بخواهید را می‌توان با استفاده از کانکس‌های ویلایی ساخت و به

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی یکی از تخصصی‌ترین تولیدات کانکس آنلاین می‌باشد زیرا از اهمیت ویژه‌ای در جهت نمای مناسب و زیبا در جهت افزایش فروش با توجه به زیبایی‌های بصری تولیدشده است. درواقع در این نوع از کانکس طراحی در وهله اول از مهم‌ترین مسائل می‌باشد و در وهله دوم دوام و استحکام آن است.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس اداری

کانکس اداری یا دفتر مدیریتی ، کانکسی پیش‌ساخته است که به‌عنوان محلی برای استقرار یک تیم در نظر گرفته‌شده و معمولاً در پروژه‌های مختلف درون و برون‌شهری استفاده می‌شود. این نوع کانکس‌ها از شرایط خا و ویژه‌ای برخوردار است، دفاتر مدیریتی معمولاً به حالت‌های لوکس، ساده و یا برای شرایط خاص که به‌واسطه مشتری به‌صورت سفارشی سا

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس روزنامه فروشی

دکه‌های روزنامه‌فروشی در سطح شهر موجود است، که از تفاوت‌های بسیاری باهم چه ازلحاظ طراحی و چه ازلحاظ متریال وجود دارد. ابعاد کانکس روزنامه‌فروشی قدیمی از حدود 5 تا 18 مترمربع متغیر است. ولی در طراحی مدرن و جدید این نوع کانکس‌ها تفاوت‌های عمده‌ای به چشم می‌خورد که می‌توانید در عکس‌های مربوطه مشاهده کنید.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس پلیس

کانکس پلیس جزء یکی از خاص‌ترین طراحی‌های کانکس، بعد از کانکس ویلایی می باشد، زیرا این طراحی باید ازلحاظ امنیتی به‌صورت کامل حافظ پلیس بوده و بتواند، بهترین شرایط را برای استقرار نیروهای پلیس فراهم آورد، زیرا پلیس نیاز دارد تا در آن مدت‌زمان طولانی را سپری کرده و همیشه درخطر حمله اشرار است. درنتیجه باید یک محیط و سرپناه

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس نمازخانه

کانکس نمازخانه یک از محصولات کاربردی است که با استفاده از آن می‌توان به‌سادگی فریضه نماز را در سطح راه‌ها و مناطق شهری به‌جا آورد و به‌راحتی از آن استفاده کرد، معمولاً در مناطق دورافتاده و فضاهای سخت و حتی کارگاه‌های بزرگ در کشور از این موضوع استفاده کرده و برای سفارش کانکس نمازخانه اقدام می‌کنند، بسیار مهم است، تا امر

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس استخری

یکی از جدیدترین محصولات کانکس آنلاین، کانکس استخری است که با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و جذاب‌ترین طراحی کانکس را تبدیل به استخر کرده و با طراحی زیبا و بهترین قیمت، کانکس را تبدیل به استخر کرده تا کمترین هزینه را برای تهیه یک استخر زیبا به شما هدیه کنیم.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس ATM

یکی از محصولات با کیفیت و امنیت بالا کانکس ATM است که با طراحی منحصر به فردی در کانکس آنلاین تولید شده و تلاش ما بر این است تا با بیشتری کیفیت ممکن، قیمتی رقابتی را عرضه کنیم. کانکس آنلاین بالاترین استاندارد ساخت کانکس در دنیا را رعایت و قیمت فوق العاده جذابی ارائه می کند.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس آکوستیک استودیو

معمولا برای تمرین حرفه ای موزیک یا ضبط موسیقی خانگی نیاز است تا محیطی فراهم کرد که بتواند عایق صوتی مناسبی باشد. البته باید این فضا ارزان تمام شده و هزینه زیادی نیز نداشته باشد. در نتیجه می توان از کانکس آکوستیک به عنوان استودیو خانگی یا محلی برای تمرین حرفه ای موزیک استفاده کرد.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس معدن

کانکس معدن در حیطه محصولاتی است که در شرایط سخت محیطی از آن استفاده می‌شود. کانکس‌های مورداستفاده در معدن باید دارای شرایط خاص تولید بوده و بتوان به‌راحتی کار مونتاژ و دمونتاژ کانکس را انجام داد، البته غیرازاین موارد استحکام و قابلیت تحمل شرایط سخت نیز در کانکس معدنی بسیار حائز اهمیت است.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس کارگری

کانکس کارگری که به کانکس سالنی هم معروف است، به سادگی جایگزین اسکان های کارگری شده است. امروزه بیشتر پروژه ها از کانکس کارگری به دلیل هزینه کم، ماندگاری بالا، قابلیت جا به جایی راحت و حتی قابلیت فروش آن بعد از اتمام پروژه بسیار محبوب می باشد.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس قارچ

کانکس و سالن پرورش قارچ بسیار راحت ساخته‌شده و نیاز شمارا برای شغل پرسود و درآمد پروش قارچ به‌راحتی برآورده خواهد کرد. هدف اصلی کانکس آنلاین از تولید این محصول پرورش راحت و ساده قارچ می‌باشد. این محصول ازجمله محصولات یونیک کانکس آنلاین است که با توجه به استقبال زیاد افراد و مشتریان، به تفضیل در توضیح آن می‌پردازیم.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس گل فروشی

برای کسانی که می خواهند پیشه گلفروشی را انتخاب کنند بهترین گزینه میتواند کانکس گلفروشی باشد.قابلیت جابجایی یکی از ویژگی های منحصرد به فرد کانکس است که قطعا نظر هر فردی را به خود جلب می کند. با داشتن کانکس سیار گلفروشی شما می توانید گل فروشی‌تان را به هر منطقه یا محلی که دوست دارید منتقل کنید.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس کارگاهی

منظور از کانکس کارگاهی چیست ؟ به کانکس های ساده ای که جهت اسکان  و رفاه حال کارگران و یا دفتر مهندسان  پروژه های ساختمانی و عمرانی در محل پروژه مستقر می شود کانکس کارگاهی می گویند.حال علت استفاده از این کانکس را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم . از کانکس گارگاهی معمولا در پروژه های ساختمانی بزرگ و عمرانی استفاده میشود

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس مسکونی اقساطی

یکی از جدیدترین خدمات کانکس آنلاین فروش اقساطی انواع کانکس از جمله کانکس مسکونی می باشد. در راستای حمایت از اقتصاد خانوارها و فراهم کردن رفاه حال مشتریان گرامی تصمیم بر آن گرفته شد که در جشنواره فروش کانکس آنلاین، خرید انواع کانکس مسکونی را به صورت اقساط بلند مدت و کوتاه مدت فراهم آوریم.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس به سازه های پیش ساخته می گویند. این سازه ها را می توان به صورت دائمی و یا موقت استفاده کرد اما بیشترین کاربرد آن جهت استفاده موقت است. امروزه انواع مختلفی از کانکس ها به بازار عرضه شده است که هر کدام کاربردهای گوناگونی دارند از جمله آنها می توان به کانکس سرویس بهداشتی اشاره کرد.

سفارش تلفنی
اطلاعات بیشتر