کانکس دست دوم

کانکس دست دوم معمولا توسط پیمانکاران خریداری یا اجاره شده و به واسطه نیاز افراد به کاهش هزینه این اقدام صورت می پذیرد. در بسیاری موارد با توجه به مدت زمان کمی نیز که از این کانکس دست دوم استفاده می شود، کانکس کارکرده خریداری شده استفاده می شود. برای خرید نیاز است تا از مشاوره و راهنمایی ما استفاده کنید، تماس بگیرید. سوالاتی که به صورت متداول در خرید کانکس دست دوم و کارکرده ،مشتریان عزیز از ما پرسیده اند، به شرح زیر می باشد:

قیمت کانکس دست دوم چه میزان با کانکس نو متفاوت است؟

نکته اصلی در زمینه قیمت کانکس دست دوم، متریال استفاده شده در کانکس، کاربری آن، شرایط نگهداری کانکس و سال ساخت دارد، در واقع با نگاه به سال ساخت و شرایط آن معمولا شما کاهش هزینه تا 50 درصد را تجربه خواهید کرد، البته در مواردی کانکس، نیاز به تعمیرات اساسی دارد که در نتیجه هزینه تمام شده افزایش خواهد یافت.

تمامی ابعاد کانس مورد نیاز در حالت دست دوم موجود است یا خیر؟

در این مورد می توان گفت شاید نتوان نیاز اصلی شما را در این زمینه برآورده کرد و باید به جای خرید کانکس دست دوم از کانکس نو استفاده شود. ولی برای اینکه ابعاد مورد نظر خود را پیدا کنید نیاز است تا از قبل و مدت زمان بیشتری نیاز است تا کانکس آنلاین بتواند ابعاد مورد نظر شما را پیدا کند.

کانکس دست دوم مسکونی

انواع کانکس دست دوم، میزان تنوع در چه حدی است؟

تقریبا تمامی موارد مورد نیاز و استفاده شده در کانکس نو در مشابه دست دوم آن نیز موجود است ولی باید تجربه خرید حضوری داشت و معمولا دست دوم کانکس ویلایی کم بوده و کانکس کارگری و نگهبانی از لحاظ دست دوم بسیار زیاد است.

فروش کانکس دست دوم و شرایط آن به چه صورت امکان پذیر است؟

کانکس آنلاین، در صورتی که قصد فروش کانکس دست دوم را داشته باشید به راحتی می تواند آن را بازدید و قیمت را کارشناسی کرده، در مواردی خود ما نیز از شما کانکس را خریداری و یا با واسطه می فروشیم تا کار راحت شود. می توانید برای انجام این امر با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و نتیجه مناسبی را دریافت کنید.

مزایا و معایب کانکس کارکرده نسبت به نو چیست؟

مزایا خرید کانکس کارکرده:

  1. صرفه جویی در هزینه
  2. سرعت در تحویل برای زمانی که می خواهید سریع کار را انجام دهید.

معایب استفاده از کانکس کارکرده:

  • میزان سلامت فیزیکی کانکس دست دوم قابل اندازه گیری دقیق نیست و نیاز به کار کارشناسی دارد.
  • عدم موجود بودن همه نوع کاربری و یا ابعاد
  • ممکن است تا عدم استحکام کافی کانکس مووب شود که هزینه های تعمیر کانکس دست دوم با خرید کانکس نو برابری کند.
  • عدم وجود بعضی مصالح خاص و تغییر در ترکیب کانکس دست دوم

کانکس کارکرده نگهبانی

چگونه می توان خرید کانکس دست دوم را انجام داد؟

برای این امر باید حتما مراجعه حضوری داشته و یا از طریق کارشناسان حرفه ای پیگیری کرده تا اطمینان حاصل شود که بهترین خرید انجام می پذیرد. توصیه ما این است تا مشاوره را فراموش نکیند چون اگر خرید مناسبی انجام نشود باعث ضرر دو چندان خواهد شد.

تبدیل کانکس دست دوم به ویلا

خرید کانکس کارکرده به صرفه است؟

بسته به کار شما می توان گفت بله، در موارد ویلایی این پیشنهاد کمتر توصیه می شود ولی در موارد کارگاهی می توانید راحت تر این فعالیت را انجام داده و به بهترین نتیجه در جهت کاهش هزینه خرید کانکس دست دوم به نتیجه رسید.

کانکس آنلاین توصیه می کند تا در خرید کانکس دست دوم به نکات زیر توجه فرمایید:

  1. هنگام خرید کانکس از سلامت و مقاومت اطمینان حاصل کنید و با دقت در جزئیات کانکس، مثل سیستم کابل کشی، سال ساخت، درز های ساخت، شکستگی های موجود، شرایط سقف، استحکام دیواره کانکس دست دوم، میزان زنگ زدگی، ریختگی رنگ کانکس و اصالت سازنده آن را در نظر بگیرید.
  2. هزینه های جا به جایی و حمل و نقل جزئی از خرید کانکس دست دوم به حساب آمده و در مواردی خرید کانکس نو یا ساخت در محل بیشتر توصیه شده تا هزینه انتقال کانکس را پرداخت کنید چون سود حاصل شاید مساوی باشد.
  3. مشاوره مجانی است، برای خرید حتما مشاوره بگیرید تا هنگام خرید کانکس دست دوم متضرر نشوید.