منو کانکس آنلاین
خانه  -> مقالات  -> طراحی کانکس  

طراحی کانکس و شرایط آن

طراحی کانکس معمولا برای کانکس های ویلایی و مسکونی نمود پیدا می کند ولی در کانکس های کارگاهی خاص، یا کانکس های اداری نیز از طراحی حرفه ای استفاده می شود و در مواردی که نیاز به اسکان کارگری، کانکس های معدنی و غیره است از طراحی کانکس روتین استفاده می شود و خیلی به ظاهر کار به دلیل کاهش هزینه ها توجه نشده و در نتیجه هزینه ساخت این گونه کانکس ها کاهش می باشد. در مورد کانکس های ویلایی، کانکس مسکونی و کانکس لوکس این فرق در طراحی کانکس نمود پیدا کرده و معمولا از طراحی های دوبعدی کانکس برای تهیه پلان کانکس و از طراحی های سه بعدی کانکس برای نشان دادن نما قبل از انجام ساخت کانکس انجام می شود. در واقع این طراحی ها باعث می شود تا هم مشتری از نتیجه کار خود مطلع شده و هم المان های طراحی شده به سازنده کانکس کمک می کند تا بهتر بتواند کار خود را به اتمام برساند.

طراحی کانکس مسکونی و پلان داخلی آن

نکات مهم و ایده های خاص برای طراحی کانکس

به تجربه ثابت شده است که طراحی کانکس قبل از انجام کار باعث شده تا هم از دور ریز مصالح جلوگیری کند و هم با توجه به نیاز مشتری نصبت به سازه های اختصاصی و منحصر بفرد مطابق سلایق و یا مجموعه کاری خود این طراحی انجام می پذیرد.

نکته دیگر این است که طراحی باعث کاهش خطا و افزایش رضایت مشتری از خرید کانکس گردیده و می توان کار را بر اساس جدول زمان بندی ارائه داد که خود از بسیاری از مشکلات می کاهد.

نور گیر بودن کانکس و طراحی آن

نقش نور طبیعی در طراحی کانکس

باور کنید هر چه هم که در طول روز از نور های مصنوعی در کانکس ویلایی خود استفاده کنید، باز هم معجزه ای که نور طبیعی در بزرگی دکوراسیون شما دارد را نمی توان نادیده گرفت. بنابراین برای کانکس ویلایی  کوچک باید از حداکثر نور بهره برد ، در و پنجره ها را با پوششی بسیار نازک پوشاند. برای این منظور حتی می توانید از درب های شیشه ای بهره بگیرید که نور اتاق خواب به سوی نشیمن و بر عکس منعکس شود.

متراژ کانکس در طراحی کانکس

تاثیر متراژ و یا فضای مورد نظر در طراحی کانکس

در چنین کانکس هایی که کوچک هستند فضاها از اهمیت ویژه ای بخوردار هستند، باید الگوهای قدیمی را نادیده گرفت؛ به این منظور طراح کانکس نیز باید از فضاهای باز و یک دست بهره برده تا کوچک بودن فضا به چشم افراد داخل کانکس مسکونی نیاید.

طراح باید توجه کند در کانکس فضای ذخیره سازی کمی دارد  و برای ایجاد آن باید راهکارهای نوینی را در نظر بگیرد. قفسه بندی های متفاوت و زیبا در راهرو ها، مبلمان های کمد دار و تخت خواب هایی که زیر آنها جایی برای ذخیره سازی وسایل دارند، شلف بندی های بالای درب های اتاق ها و قرار دادن وسایل بر روی آنها و … بهترین انتخاب ها برای فضاهای کوچک بشمار می روند.

نمای بیرونی و تاثیر آن در طراحی کانکس

نحوه طراحی ورودی در کانکس توسط طراح

رابط بین داخل و خارج کانکس است. طراحی این قسمت می تواند مهارت طراح را به نمایش بگذارد. باید حریم ورودی را در نظر داشت. در این قسمت باید حد فاصل درب ورودی تا رسیدن به اولین فضا را طراحی کرد، این طراحی می تواند به صورت فرمی با متریال و یا می تواند با آبجکت های دکوراتیو و تکنیک های طراحی انجام پذیرد. ورودی هر کانکس مسکونی و یا ویلایی در عمل هدایت کننده فرد به پذیرایی، آشپزخانه و دستشویی است.

 

پلان دو بعدی کانکس

سوالات متداول مشتریان کانکس آنلاین در زمینه طراحی کانکس

1.مدت زمان مورد نیاز برای طراحی کانکس ویلایی و مسکونی چقدر می باشد؟

حدود چهار روز کاری از زمان تحویل سفارش برای طی مراحل ، اتود و طراحی شماتیک و بعد کشیدن پلان و طراحی دوبعدی.

 

2. طراحی کانکس کامپوزیتی چه تفاوتی دارد؟

هیچ فرقی در نحوه طراحی و اجرا نداشته و فقط مصالح آن متفاوت است.

 

3.طراحی دوبعدی و سه بعدی کانکس چه تفاوتی دارند؟

طراحی دو بعدی برای پلان کف و اسکلت بکار رفته و طراحی سه بعدی برای ساخت نما و شماتیک هر نوع کانکسی به کار می رود.

 

4.آیا می توان فقط طرح کانکس را سفارش داد و برای اجرا بعدا مراجعه کرد؟

بله برای گرفتن وام های بانکی و تضامین لازم، یا کارهای پروژه های بزرگ معمولا این مراحل طی شده تا افراد هم بتوانند تاییده های لازم را اخد کرده و هم از کار خود اطمینان حاصل کنند.

 

5.سوالی که خیلی مطرح شده این است که آیا تمام طرح های موجود در اینترنت و طرح های ارائه شده برای کانکس قابل اجرا است ؟

بله به راحتی می توان تمامی طرح های موجود و کشیده شده را اجرا کرد و حتی مشتریان ما عکس های زیبایی که در فضای مجازی می بینند را هم آورده و ما طراحی مججد انجام میدهیم و نیاز مشتری را برآورده میکنیم.

 

6.قیمت اجرای کانکس از چه عواملی پیروی می کند؟

در طراحی کانکس معمولا دو شیوه وجود دارد که یا بودجه پیشنهاد شده و بیان شده که بر این اساس طراحی انجام شود و یا طراحی زیبا و منحصر به فردی انجام شده و بودجه از طرف ما اعلام می شود.

 

7.آموزش طراحی کانکس را از کجا می توان یاد گرفت؟

این آموزش ها را می توانید با درخواست به کانکس آنلاین به صورت گروهی و یا اختصاصی برگذار کنید.

 

8.طراحی و جا نمایی تجهیزات و لوازم مورد نیاز زندگی تا چه درجه از آسایش را در کانکس فرآهم می کند؟

این مسلئه تا حدودی بسته به فضای کانکس نیز دارند ولی به جرات می توان گفت که به راحتی تمام وسایل مورد نیاز زندگی را می توان در ویلاهای زیر 45 متر نیز جا داد و در بزرگتر از آن که کاملا مثل یک منزل مسکونی لوکس و مجلل است.

صفر تا صد کانکس اداری و نگاهی به لیست قیمت انواع کانکس اداری

بسیاری از ادارات دولتی و خصوصی، مشکلات زیادی برای اضافه نمودن اتاق ها و بخش ها وجود دارد. عدم توانایی سازه بنا برای تحمل بار اضافی، صلبیت طراحی معماری بناء و حل نشدن تأسیسات مناسب ادارات، از جمله این مشکلات هستند. از مزایای کانکس اداری، حل تمامی مشکلات احداث بنا می باشد.

بررسی مزایا و مراحل و نحوه چگونگی بازسازی کانکس

بازسازی کانکس یکی از خدماتی است که خریدار کانکس هر چند سال یک بار به آن نیاز پیدا می کند. بهتر است بدانید تعمیر جزئیات و متعلقات کانکس و بازسازی فضای داخلی یا نمای خارجی از جمله موارد بازسازی به شمار می آیند. با استفاده از تعمیر و بازسازی کانکس با صرف هزینه کم به راحتی می توان مشکلات کانکس های خود را برطرف نمود.

کانکس ویلایی پیش ساخته دو طبقه

. کانکس ویلایی پیش ساخته به سازه های از قبل آماده شده و قابل جابجایی اطلاق می گردد. سازه های کانکس و یا کانتینر بهترین گزینه برای ساخت کانکس ویلایی پیش ساخته می باشد. کانکس ها را با استفاده از فناوری های روز دنیا و تکنولوژی به روز می سازند. در قرن 21 ام و باتوجه به افزایش سرعت تولید در تمامی صنایع، تولید و ساخت کانکس

طراحی کانکس

طراحی کانکس و ترفند های وابسته به آن برای یک طراحی اکتوی و کاربر پسند بسیار اهمیت دارد. در این مطلب ما قصد باز کردن المان های حرفه ای در طراحی کانکس  و شرایط آن برای زیبا تر شدن تمام کانکس ها از جمله کانکس های مسکونی و کانکس های ویلایی می باشد.

کانکس مسکونی ارزان قیمت با بهترین امکانات و شرایط را چگونه تهیه کنیم؟

کانکس مسکونی ارزان همواره از مهم ترین و پر فروش ترین محصولات کانکسی می باشد. کانکس آنلاین تصمیم دارد تا رقابتی ترین و ارزان ترین قیمت کانکس مسکونی را با بالاترین کیفیت ممکن، تحت شرایط مناسب با توجه به مشکلات کشور به هموطنان عزیز عرضه نماید.

طول عمر کانکس به چه عواملي بستگه دارد و چگونه طول عمر کانکس را افزايش دهيم؟

هزينه هاي ساخت و طراحي کانکس براي فعاليت هاي مختلف متفاوت استو نکته بعدي که بايد لحاظ کرد، قيمت لحظه اي دلار و تورم مي باشد که روز به روز باعث افزايش گراني قطعات و قيمت کانکس مي شود. در نتيجه بايد کانکسي خريداري شده که طول عمر بيشتري داشته باشد و داراي چه نوع ويژگي هايي مي باشد؟