منو کانکس آنلاین
خانه  -> مقالات  -> کانکس مسکونی ارزان قیمت با بهترین امکانات و شرایط را چگونه تهیه کنیم؟  

کانکس مسکونی ارزان قیمت با بهترین امکانات و شرایط را چگونه تهیه کنیم؟

امروزه با توجه به شرایط سخت کشور و بلایای طبیعی کانکس آنلاین در صدد است تا بالاترین کیفیت کانکس را با ارزان ترین قیمت و سود کم خدمت هموطنان عزیز ارائه کند تا شاید کمکی بر ضخم عمیق کشورمان ایران به سهم خود کرده باشد. ما کانکس مسکونی ارزان را برای تمامی کشور فرآهم کرده و ادعا داریم که بهترین قیمت را در زمینه کانکس مسکونی ارائه می کنیم.کانکس های مسکونی قابلیت ضد زلزله و بلایای طبیعی را داشته اگر مکان یابی مناسبی نیز برای نصب آن انجام پذیرد. مواردی که در مورد کانکس مسکونی ارزان قیمت نیاز به توضیح داشته و مشتریان از ما می پرسند را در زیر توضیح داده و مبحث این نوع کانکس را باز کرده ایم:

موارد خرید کانکس مسکونی ارزان قیمت

معمولا کانکس ها در بازار به دلایل مختلف و با کاربری های متفاوت ساخته می شوند ولی در دنیا و ایران بیشتر کانکس ها برای اسکان موقت یا دائم افراد در شرایط کاری و یا اجتماعی متفاوت تولید شده و نیاز است تا با توجه به هدف مورد نظر کانکس خود را انتخاب نمایید. کانکس های مسکونی ارزان قیمت معمولا طول عمر کمتری داشته ودر موارد سیل، زلزله و بلایای طبیعی و یا مصنوعی که به واسطه اقتصاد یا جنگ و غیره است خریداری شده تا نقش اسکان موقت را ایفا کند. 

البته در مورد طول عمر کانکس باید گفت که بسته به نوع طراحی و آموزش شیوه های نگهداری از کانکس می توان عمر بنا را افزایش و از فرسودگی آن جلوگیری کرد. در پروژه های ساختمانی که اشخاص می خواهند مدت زمان کمی برده و نیاز به اسکان موقت است نیز از این نوع کانکس استفاده می شود. خیلی از پروژه های برون شهری و معدنی، کارگاه های اکتشافی، پروژه های حفاری نفتی نیز مور استفاده قرار میگیرد. البته نکته بعدی این است که می توان کانکس دست دوم نیز خریداری کرد که شاید در بعضی موارد استهلاک کانکس آنقدر زیاد بود و سن آن زیاد است که این خرید شاید ارزان باشد ولی باعث ضرر و ایجاد خسارت مادی شده به این دلیل که اصلا قابل استفاده نباشد. البته در این زمینه و خرید فروش کانکس دست دوم نیز می توانید از کانکس آنلاین مشاوره بگیرید و مشاوران ما بهترین کانکس های دست دوم را با تضمین قیمت و کیفیت به شما عرضه خواهند کرد.

کانکس مسکونی ارزان قیمت

 انواع کانکس مسکونی ارزان قیمت

در کل کانکس های مسکونی که ارزان قیمت هستند از لحاظ نوع شامل تمامی موارد مورد استفاده کانکس، مثل کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس فروشگاهی، کانکس روزنامه فروشی، کانکس نگهبانی و... می باشد. ولی باید این نکته را ذکر کرد که بسته به نوع کاربری و متراژ آن به طبع قیمت نیز متفاوت خواهد بود. برای مثال چند نومنه از کانکس های مسکونی ارزان قیمت را در زیر تشریح می کنیم:

کانکس ارزان قیمت 4 متری: این نوع کانکس ها معمولا برای اتاقک نگهبانی و یا کشیک کاربرد داشته تا فرد داخل از سرما و گرما حفظ شده و مشکلی نداشته باشد، البته برای کانکس های فروشگاهی هم مورد استفاده داشته است، معمولا سعی شده تا کانکس سبک و از تیر آهن های سبک استفاده شود زیرا نیاز به ضخامت ورق نیست و قیمت این نوع کانکس ها از 3 میلیون شروع شده و تا 10 میلیون نیز موجود است.

کانکس 6 متری با قیمت ارزان و مناسب: این نوع معمولا به عنوان دفتر کار یا جای خواب افراد به تعداد زیاد استفاده شده و کمی قیمت متفاوتی را دارا بوده که البته بسته به سال ساخت و نوع طراحی نیز قیمت آن از 3.5 میلیون تا 15 میلیون می باشد و متریال این نوع کانکس ها بسته به هزینه ، جنس ساخت، نوع ساخت و سال ساخت می تواند  عمر مفید بین 5 الی 15 سال را داشته باشد. البته با شرایط نگهداری ایده آل و سرویس های دوره ای برای کانکس و رسیدگی به آن تا 25 سال نیز می توان افزایش عمر کانکس را در نظر گرفت.

کانکس های 12 متری بای بهترین قیمت و ارزان ترین شرایط: کانکس های 12 متری معمولا ارزان نیست و کمی قیمت ها متفاوت است، زیرا اگر خیلی از متریال نا مناسب یا ضعیف استفاده شود و اصول ایمنی کانکس رعایت نشود باعث خواهد شد تا ضرر بیشتری را خریدار متحمل شده و عمری مفید آن بسیار کاهش یابد در صوریت که این گونه کانکس ها باید تا 25 سال عمر کرده زیرا حمل نقل آن سخت تر بوده و معمولا برای اهداف ثابت از آن استفاده می شود. قیمت آنها از 8 میلیون الی 30 میلیون است. ولی می توان به راحتی دو اتاق مجزا در پلان طراحی آن جا داد و فضای مناسب یک زندگی کوچک را طراحی و اجرا کرد.

 

خصوصیات کانکس مسکونی ارزان قیمت چیست؟

تمامی امکانات رفاهی یک خانه را می توان به صورت طراحی فشورده و ارگونومیک در کانکش مسکونی با ارزان ترین قیمت پیش بینی کرد به طور مثال این گونه کانکس ها می توان شامل موارد: تخت خواب،  کمد دیواری، جا لباسی، آشپزخانه، لوله آب گرم، سینک ظرفشویی، سرویس بهداشتی و حمام، حفاظ پنجره، پنجره ها از یو پی وی سی، برق کشی کانکس به صورت روکار برای امنیت بیشتر، توالت فرنگی و ایرانی، آینه، دوش و تهویه هوا و ... را داشته باشد.

البته جنس دیواره ها و کف ممکن است کمی ضعیف تر از مدل های اقتصادی باشد و در این نوع کانکس بیشتر روی کاهش قیمت و اسکان موقت تمرکز شده تا استقامت، البته کانکس آنلاین حداکثر کیفیت را در حد عقلانی کانکس های ارزان قیمت به کار برده و رقابتی ترین قیمت بازار را عرضه کند.

 

شرایط و نحوه نگهداری کانکس مسکونی ارزان قیمت چگونه است؟

معمولا کانکس های مسکونی یا نو و با توجه به نیاز کاربر ساخته شده و یا دست دوم بوده و خیلی جای تغییرات ندارد، البته که ما تمای خدمات ساخت و باز طراحی را انجام داده و تغریبا محدودیتی در این زمینه نداریم ولی با این حال در مواردی بهتر است که با توجه به هدف کاهش هزینه، این موارد کمتر انجام شود و یک پاک سازی کامل و رنگامیزی انجام شود. نگهداری و حمل و نقل در کانکس های مسکونی ارزان قیمت بسیار ظریف است و باید با متخصص در این زمینه مشورت کنید تا بهترین نتیجه و بیشترین طول عمر نصیب شما گردد که می تواند با مشاوران ما در این زمینه بحث و تبادل نظر کنید.

 

شرایط خرید و قیمت کانکس مسکونی ارزان در کانکس آنلاین چیست؟

بازار حال حاضر کانکس نقدی است ولی کانکس آنلاین در زمینه همکاری با هموطنان عزیز در این ایام سخت موارد کمی را با چک کارمندی معتبر و گواهی کسر از حقوق یا کسر از حقوق ضامن معتر نیز به فروش می رسناد که می توانید در این زمینه با کارشناسان ما هماهنگ کرده و نصب به خرید محصول خود اقدام نمایید. در این راستا خرید های مدت دار شامل درصد کمتری تخفیف شده و امید است تا سربلندی و سر افرازی شما هموطنان و دعای خیر شما بدرقه راه ما در کمک به هم نوع خود باشد.

 

پلان کانکس ارزان قیمت برای کانکس 12 متری

 

شیوه طراحی کانکس مسکونی ارزان قیمت با توجه به نظر متخصصان کانکس آنلاین

متخصصین کانکس آنلاین با بهینه سازی طراحی و استفاده از ابزار بسیار دقیق و نوین می توانند تا علاوه بر زیبای کانکس های مسکونی ارزان قیمتی را نیز ساخته و به شما عرضه کنند. در زیر پلان های متفاوتی از طراحی را مشاهد می کنید.

چند نمونه از پلاک کانکس ارزان قیمت به صورت سه بعدی

 

صفر تا صد کانکس اداری و نگاهی به لیست قیمت انواع کانکس اداری

بسیاری از ادارات دولتی و خصوصی، مشکلات زیادی برای اضافه نمودن اتاق ها و بخش ها وجود دارد. عدم توانایی سازه بنا برای تحمل بار اضافی، صلبیت طراحی معماری بناء و حل نشدن تأسیسات مناسب ادارات، از جمله این مشکلات هستند. از مزایای کانکس اداری، حل تمامی مشکلات احداث بنا می باشد.

بررسی مزایا و مراحل و نحوه چگونگی بازسازی کانکس

بازسازی کانکس یکی از خدماتی است که خریدار کانکس هر چند سال یک بار به آن نیاز پیدا می کند. بهتر است بدانید تعمیر جزئیات و متعلقات کانکس و بازسازی فضای داخلی یا نمای خارجی از جمله موارد بازسازی به شمار می آیند. با استفاده از تعمیر و بازسازی کانکس با صرف هزینه کم به راحتی می توان مشکلات کانکس های خود را برطرف نمود.

کانکس ویلایی پیش ساخته دو طبقه

. کانکس ویلایی پیش ساخته به سازه های از قبل آماده شده و قابل جابجایی اطلاق می گردد. سازه های کانکس و یا کانتینر بهترین گزینه برای ساخت کانکس ویلایی پیش ساخته می باشد. کانکس ها را با استفاده از فناوری های روز دنیا و تکنولوژی به روز می سازند. در قرن 21 ام و باتوجه به افزایش سرعت تولید در تمامی صنایع، تولید و ساخت کانکس

طراحی کانکس

طراحی کانکس و ترفند های وابسته به آن برای یک طراحی اکتوی و کاربر پسند بسیار اهمیت دارد. در این مطلب ما قصد باز کردن المان های حرفه ای در طراحی کانکس  و شرایط آن برای زیبا تر شدن تمام کانکس ها از جمله کانکس های مسکونی و کانکس های ویلایی می باشد.

کانکس مسکونی ارزان قیمت با بهترین امکانات و شرایط را چگونه تهیه کنیم؟

کانکس مسکونی ارزان همواره از مهم ترین و پر فروش ترین محصولات کانکسی می باشد. کانکس آنلاین تصمیم دارد تا رقابتی ترین و ارزان ترین قیمت کانکس مسکونی را با بالاترین کیفیت ممکن، تحت شرایط مناسب با توجه به مشکلات کشور به هموطنان عزیز عرضه نماید.

طول عمر کانکس به چه عواملي بستگه دارد و چگونه طول عمر کانکس را افزايش دهيم؟

هزينه هاي ساخت و طراحي کانکس براي فعاليت هاي مختلف متفاوت استو نکته بعدي که بايد لحاظ کرد، قيمت لحظه اي دلار و تورم مي باشد که روز به روز باعث افزايش گراني قطعات و قيمت کانکس مي شود. در نتيجه بايد کانکسي خريداري شده که طول عمر بيشتري داشته باشد و داراي چه نوع ويژگي هايي مي باشد؟