منو کانکس آنلاین
خانه  -> مقالات  -> طول عمر کانکس به چه عواملي بستگه دارد و چگونه طول عمر کانکس را افزايش دهيم؟  

طول عمر کانکس به چه عواملي بستگه دارد و چگونه طول عمر کانکس را افزايش دهيم؟

با توجه به افزايش هزينه هاي ساخت و نگهداري کانکس در اوضاع تورمي و يا حتي غير تورمي ، سوال بيشتر شرکت هاي بزرگي که با کانکس آنلاين همکاري داشته اند اين بوده که طول عمر کانکس چقدر مي باشد و چگونه مي توان آن را افزايش داد. در اين مقاله مي خواهيم موضع عمر کانکس و عوامل وابسته به آن را شرح دهيم.

ما اين نگراني را کاملا درک مي کنيم به معمولا به مشتريان مي گوييم که اهداف زير را در طول عمر در نظر بگيرند و البته بايد گفت که در هر نوع کانکس اين موضوع متفاوت است.

طول عمر کانکس و عوامل طراحی آن

طول عمر کانکس  چقدر است؟

در اين مورد بايد گفت که ما پيشنهاد مي کنيم از مواد و مصالح مرغوب استفاده شود تا طول عمر مناسبي را به شما بدهد. معمولا با توجه به شرايط آب و هوايي، نوع استفاده ، ميزان نازک کاري و تزئينات داخلي بين 20 الي 30 سال عمر مفيد خواهد داشت. البته لازم به ذکر است که رسيدگي هاي 5 ساله و استفاده از خدمات تعمير و نگهداري کانکس آنلاين مي توانيد اين طول عمر مفيد را تا 50 سال افزايش دهيد. نکته بعدي اين است که اين کانکس هاي ويلايي قابليت حمل داشته و يا برجا ساخته شود و ثابت باشد که در افزايش يا کاهش طول عمر موثر است، بعضي اوقات شرايط آب و هوايي خيلي تاثير گذار است و در اين موارد بايد حتما در زمان ساخت شرايط آب و هوايي محل استند کانکس را به سازنده کانکس توضيح دهيد تا بتواند با استفاده از عايق بندي درست و استفاده از مصالح مناسب آن مکان بيشترين طول عمر را با در نظر گرفتن راندمان به شما هديه کند. البته با توجه به تفاوت فاهش اختلاف قيمت با خانه هاي سنتي و مساوي بودن طول عمر مفيد کانکس هاي مسکوني و ويلايي با خانه هاي سنتي باز هم مي توان گفت که کانکس هاي ويلايي بسيار به صرفه تر از لحاظ اقتصادي است و حتي طول عمر مناسبي دارد.

طول عمر مفید کانکس و عوامل مرتبط داخلی و تاسیسات

توضيح عوامل تاثير گذار در طول عمر کانکس:

1.نوع و شرايط محيطي مورد استفاده که هر چقدر تغييرات آب و هوايي و شرايط محيطي متفاوت باشد در نتيجه طول عمر کانکس کاهش مي يابد.

2.نوع کاربري کانکس: که به صورت کانکس ويلايي يا مسکوني باشد به طبع عمر بيشتر و در کانکس هاي کارگاهي که استفاده سخت تري صورت مي گيرد و ميزان جا به جايي بيشتر است طول عمر کاهش مي يابد.

3.طراحي کانکس نيز بر طول عمر بسيار موثر است، هرچه طراحي کانکس مهندسي تر و المان هاي طراحي ، پخش وزن، نوع مصالح استفاده شده بسته به کاربري کانکس و شرايط محيطي دقيق تر انتخاب شود در نتيجه طول عمر کانکس افزايش مي يابد.

4.نوع مصالح مورد استفاده در ساخت که شامل ، اسکلت کانکس، شاسي کانکس که با استفاده از تيراهن هاي متفاوت ساخته شده، وزن کانکس که معملولا کانکس هاي سبک عمر 15 الي 30 درصدي کمتري دارند، ورق هاي بنده که بسته به نوع رنگ مورد استفاده و ضخامت تاثير 10 درصدي در طول عمر دارد. نوع جوش کاري که بايد با الکترود باشد و پرچ کمتري استفاده شود، عايق بندي مناسب که باعث افزايش طول عمر مي شود. استفاده از تاسيسات برق کانکس که بسيار متفاوت است و کف پوش کانکس.

5.نوع بارگيري کانکس بايد بسيار دقيق و با افارد حرفه اي انجام شود و قلاب هاي بارگيري وزن مناسب را تحمل کند.

 

 نکته اصلي در افزايش طول عمر کانکس

تجربه ثابت کرده است که مهمترين عامل طراحي است زيرا اگر کانکس با توجه به کاربري درست طراحي و ساخته شود، علاوه بر رفع نياز هاي مشتري ، مي تواند کيفيت لازم را همراه با قيمت مناسب عرضه کند ، نه اينکه قيمت خيلي گران کانکس نشان از کيفيت باشد، زيرا مهم اتسافده از مصالح درست براي هدف درست و بهينه سازي است، نه استفاده از تير آهن هاي با وزن بالا و مصالح گران قيمت، که مثلا براي يک کانکس کارگاهي ساده صرفه اقتصادي نداشته و شايد حرکت زياد کانکس بسيار سخت شود و هزينه حمل نقل چند باره آن نيز بالا رود، در نتيجه هميشه بهترين راه براي مشتريان استفاده از طراحي مناسب و بهينه با توجه به شرايط مي باشد. زيرا طول عمر کانکس وابسته به نوع کاربري آن و هدف آن مي باشد. و البته مصالح جديد و شيوه هاي ساخت جديد نيز در اين موضوع بسيار موثر است. کانکس آنلاين افتخار دارد تا آخرين طراحي هاي روز را به شما عزيزان عرضه نمايد.

 

صفر تا صد کانکس اداری و نگاهی به لیست قیمت انواع کانکس اداری

بسیاری از ادارات دولتی و خصوصی، مشکلات زیادی برای اضافه نمودن اتاق ها و بخش ها وجود دارد. عدم توانایی سازه بنا برای تحمل بار اضافی، صلبیت طراحی معماری بناء و حل نشدن تأسیسات مناسب ادارات، از جمله این مشکلات هستند. از مزایای کانکس اداری، حل تمامی مشکلات احداث بنا می باشد.

بررسی مزایا و مراحل و نحوه چگونگی بازسازی کانکس

بازسازی کانکس یکی از خدماتی است که خریدار کانکس هر چند سال یک بار به آن نیاز پیدا می کند. بهتر است بدانید تعمیر جزئیات و متعلقات کانکس و بازسازی فضای داخلی یا نمای خارجی از جمله موارد بازسازی به شمار می آیند. با استفاده از تعمیر و بازسازی کانکس با صرف هزینه کم به راحتی می توان مشکلات کانکس های خود را برطرف نمود.

کانکس ویلایی پیش ساخته دو طبقه

. کانکس ویلایی پیش ساخته به سازه های از قبل آماده شده و قابل جابجایی اطلاق می گردد. سازه های کانکس و یا کانتینر بهترین گزینه برای ساخت کانکس ویلایی پیش ساخته می باشد. کانکس ها را با استفاده از فناوری های روز دنیا و تکنولوژی به روز می سازند. در قرن 21 ام و باتوجه به افزایش سرعت تولید در تمامی صنایع، تولید و ساخت کانکس

طراحی کانکس

طراحی کانکس و ترفند های وابسته به آن برای یک طراحی اکتوی و کاربر پسند بسیار اهمیت دارد. در این مطلب ما قصد باز کردن المان های حرفه ای در طراحی کانکس  و شرایط آن برای زیبا تر شدن تمام کانکس ها از جمله کانکس های مسکونی و کانکس های ویلایی می باشد.

کانکس مسکونی ارزان قیمت با بهترین امکانات و شرایط را چگونه تهیه کنیم؟

کانکس مسکونی ارزان همواره از مهم ترین و پر فروش ترین محصولات کانکسی می باشد. کانکس آنلاین تصمیم دارد تا رقابتی ترین و ارزان ترین قیمت کانکس مسکونی را با بالاترین کیفیت ممکن، تحت شرایط مناسب با توجه به مشکلات کشور به هموطنان عزیز عرضه نماید.

طول عمر کانکس به چه عواملي بستگه دارد و چگونه طول عمر کانکس را افزايش دهيم؟

هزينه هاي ساخت و طراحي کانکس براي فعاليت هاي مختلف متفاوت استو نکته بعدي که بايد لحاظ کرد، قيمت لحظه اي دلار و تورم مي باشد که روز به روز باعث افزايش گراني قطعات و قيمت کانکس مي شود. در نتيجه بايد کانکسي خريداري شده که طول عمر بيشتري داشته باشد و داراي چه نوع ويژگي هايي مي باشد؟