جشنواره فروش ویلای پیش ساخته کارکرده

جشنواره فروش ویلای پیش ساخته دست دوم

در شکل زیر مراحل نصب ویلای پیش ساخته دست دوم را مشاهده می کنید که در حال انجام است، کانکس آنلاین به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین فروشنده کانکس و ویلای پیش ساخته دست دوم شما را دعوت به بازدید از بزرگترین مرکز خدمات ساخت کانکس ویلایی و ویلای پیش ساخته می نماید.

تمامی ویلاهای پیش ساخته دست دوم ما باز سازی شده و در حد نو می باشد. کیفیت و کمیت کار را ما تضمین می کنیم. کانکس آنلاین می تواند بهترین خدمات ممکن را در این زمینه به شما هموطنان عزیز ارائه نماید. مشتریان ما ضامن صداقت کانکس آنلاین است و هدف ما جلب رضایت شما دوستان است. با توجه به حس کمبود طراحی بصری در ویلا های پیش ساخته ، ما هم بهترین ها را ساخته و هم باز سازی می کنیم. با ما همراه باشید در جشنواره فروش ویلای پیش ساخته دست دوم .

مراحل نصب کانکس ویلایی دست دوم

نصب کانکس ویلایی دست دوم

راهکار های خرید و فروش ویلای پیش ساخته دست دوم

اگر تمایل به طراحی و خرید ویلای پیش ساخته نو را دارید که به راحتی متخصصین ما تمامی نیاز های شما را برآورده می کنند.  می توانید هر عکس، ایده یا نظری را با توجه به سلیقه و بودجه خود تهیه نمایید. و اگر تمایل به خرید ویلای پیش ساخته دست دوم را با هر متراژ و سلیقه ای که دارید می توانید به متخصصین ما واگذار نمایید. در این زمینه می توان گفت که کانکس آنلاین با داشتن بزرگترین شبکه جست و جو، خرید و توزیع انواع کانکس و کانتینر در کشور، می تواند پاسخ گوی تمام سلیقه های شما مشتریان بوده و خریدی آسوده با بازسازی هدفمند را به شما هدیه کند. 

فروش ویلای پیش ساخته دست دوم

ویلای پیش ساخته دست دوم و باز سازی شده

قیمت ویلای پیش ساخته دست دوم چقدر است؟

خیلی از مشتریان سوال دارند که دلیل تفاوت در قیمت ها چیست و اصلا شیوه اعتماد به قیمت چگونه می باشد. باید گفت که فاکتور های زیادی در قیمت ویلای پیش ساخته دست دوم دخیل است، و می توان به موارد زیر اشاره کرد (این قیمت ها بسته به شرایط از 5 میلیون تومان تا .... می باشد زیرا انتهای قیمت بسته به خواسته مشتری دارد):

  1. سال ساخت کانکس و ویلای پیش ساخته که تاثیر بسیار دارد.
  2. عدم زدگی، خوردگی و ساییدگی بیش از حد بدنه که ممکن است باعث نازک شدن ضخامت ورق و در نتیجه کاهش استحکام بنا شود.
  3. وجود داکت جدا در سیم کشی داخلی و عدم پوسیدگی سیم کشی آن ویلا
  4. کنترل درزه و شکاف های کانکس به وسیله تست آبدهی نفوذی برای سطوح فلزی با پوشش یا بدونه پوشش
  5. کنترل دستک های نگدارنده سقفی در ویلا های پیش ساخته
  6. کیفیت دیواره ، کف و وضعیت داخلی
  7. عدم وجود حشرات موذی در داخل دیواره با استفاده از بازدید های ظاهری (این موضوع در کانکس و ویلاهای پیش ساخته بسیار شایع است و نیاز به باز سازی ، کنترل و سم پاشی می باشد، مخصوصا در کانکس چوبی که موریانه ها در مناطق گرمسیری دیواره ها را سست می کننند.)
  8. متراژ کانکس و شرایط حمل و نقل آن که در این مورد باید توضیح دهیم که در متراژ های بزرگ معمولا ویلا های پیش ساخته به صورت تکه تکه و یا برجا ساخته شده و در نتیجه جدا سازی و انتقال آن بسیار هزینه بر بوده و شاید ساخت یک ویلای پیش ساخته نو، به صرفه تر باشد.

بعضی از افراد این گونه ویلا ها را خریداری و باز سازی می کنند که بهتر است در هنگام خرید دقت لازم را به عمل آورید و از جایی خرید کنید که معتبر بوده و بتوانید آن را پیگیری کنید.

قیمت ولایی پیش ساخته دست دوم

نصب ویلای پیش ساخته دست دوم

میزان متراژی که قابل ساخت یا خرید ویلای پیش ساخته دست دوم می باشد چقدر است؟

همان طور که در عکس های این مقاله مشاهده می کنید ، با طراحی مهندسی می توان تمامی ابعاد ویلا های پیش ساخته را تولید کرد و به هر شکلی که می خواهید می توان این بنا را ساخت و با توجه به تحمل زیاد وزن کانکس ها، می توان تا تعداد حتی 4 الی 5 طبقه البته به صورت سوزنی به متفاوتی طراحی کرد. البته در این حال طراحی های شکیل بسیار هزینه بر خواهد بود. ولی در حالت عادی معمولا به صورت حداکثر دو طبقه و متراژ نا محدو آن را طراحی می کنند و می سازند. البته در موارد دست دوم کمی محدودیت وجود دارد و معمولا متراژ های کوچک را می توان پیدا کرد و یا از کیفیت مناسبی بنا بر خوردار نسیت که البته با بازسازی می توان در حد نو آن را تحویل داد. با تیم مشاوره تخصصی کانکس آنلاین و قیمت رقابتی آن در بازار شما مشتریان عزیز هدف خود یعنی کیفیت به همراه قیمت دست پیدا خواهید کرد. همین حالا با ما تماس بگیرید.

ویلای دست دوم شش متری

ویلای پیش ساخته دست دوم 6 متری