منو کانکس آنلاین
خانه  -> اخبار  -> جشنواره فروش ویلای پیش ساخته دست دوم 

جشنواره فروش ویلای پیش ساخته دست دوم

فروش و نصب کانکس ویلایی دست دوم

در این شکل مراحل نصب ، خرید و فروش ویلای پیش ساخته دست دوم را مشاهده می کنید که در حال انجام است، کانکس آنلاین به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین فروشنده کانکس و ولیای پیش ساخته دست دوم شما را به بازدید از بزرگترین مرکز خدمات ساخت کانکس ویلایی و ویلای پیش ساخته می نماید.

تمامی ویلاهای پیش ساخته دست دوم ما باز سازی شده و در حد نو می باشد، کیفیت و کمیت کار را ما تضمین می کنیم. کانکس آنلاین می تواند بهترین خدمات ممکن را در این زمینه به شما هموطنان عزیز ارائه نماید.مشتریان ما ضامن صداقت کانکس آنلاین است و هدف ما جلب رضایت شما دوستان است. با توجه به حس کمبود طراحی بصری در ویلا های پیش ساخته ، ما هم بهترین ها را ساخته و هم باز سازی می کنیم.

 

راهکار های خرید و فروش ویلای پیش ساخته دست دوم

ویلای پیش ساخته دست دوم و باز سازی شده

اگر تمایل به طراحی و خرید ویلای پیش ساخته نو را دارید که به راحتی متخصصین ما تمامی نیاز های شما را برآورده کرده و می توانید هر عکس، ایده یا نظری را با توجه به سلیقه و بودجه خود تهیه نمایید. و اگر تمایل به خرید ویلای پیش ساخته دست دوم را با هر متراژ و سلیقه ای که دارید می توانید به متخصصین ما واگذار نمایید، در این زمینه می توان گفت که کانکس آنلاین با داشتن بزرگترین شبکه جست و جو، خرید و توزیع انواع کانکس و کانتینر در کشور، می تواند پاسخ گوی تمام سلیقه های شما مشتریان بوده و خریدی آسوده، بازسازی هدفمند را به شما هدیه کند. 

 

قیمت ویلای پیش ساخته دست دوم چقدر است؟

نصب و قیمت ویلای پیش ساخته دست دوم

خیلی از مشتریان سوال دارند که دلیل تفاوت در قیمت ها چیست و اصلا شیوه اعتماد به قیمت چگونه می باشد. باید گفت که فاکتور های زیادی در قیمت ویلای پیش ساخته دست دوم دخیل است، و می توان به موارد زیر اشاره کرد(این قیمت ها بسته به شرایط از 3 میلیون تومان تا .... می باشد زیرا انتهای قیمت بسته به خواسته مشتری دارد):

  1. سال ساخت کانکس و ویلای پیش ساخته که تاثیر بسیار دارد.
  2. عدم زدگی، خوردگی و ساییدگی بیش از حد بنده که ممکن است باعث نازک شدن ضخامت ورق و در نتیجه کاهش استحکام بنا شود.
  3. وجود داکت جدا در سیم کشی داخلی و عدم پوسیدگی سیم کشی آن ویلا
  4. کنترل درزه و شکاف های کانکس به وسیله تست آبدهی نفوذی برای سطوح فلزی با پوشش یا بدونه پوشش
  5. کنترل دستک های نگدارنده سقفی در ویلا های پیش ساخته
  6. کیفیت دیواره ، کف و وضعیت داخلی
  7. عدم وجود حشرات موذی در داخل دیواره با استفاده از بازدید های ظاهری (این موضوع در کانکس و ویلاهای پیش ساخته بسیار شایع است و نیاز به باز سازی ، کنترل و سم پاشی می باشد، مخصوصا در کانکس چوبی که موریانه ها در مناطق گرمسیری دیواره ها را سست می کننند.)
  8. متراژ کانکس و شرایط حمل و نقل آن که در این مورد باید توضیح دهم که در متراژ های بزگ معمولا ویلا های پیش ساخته به صورت تکه تکه و یا برجا ساخته شده و در نتیجه جدا سازی و انتقال آن بسیار هزینه بر بوده و شاید ساخت یک ویلای پیش ساخته نو، به صرفه تر باشد.
  9. بعضی از افراد این گونه ویلا ها را خریداری و باز سازی می کنند که بهتر است در هنگام خرید دقت لازم را به عمل آورید و از جایی خرید کنید که معتبر بوده و بتوانید آن را پیگیری کنید.

میزان متراژی که قابل ساخت یا خرید ویلای پیش ساخته دست دوم می باشد چقدر است؟

ویلای پیش ساخته دست دوم و متراژ آن

همان طور که در عکس های این مقاله مشاهده می کنید ، با طراحی مهندسی می توان تمامی ابعاد ویلا های پیش ساخته را تولید کرد و به هر شکلی که می خواهید می توان این بنا را ساخت و با توجه به تحمل زیاد وزن کانتینر ها، می توان تا تعداد حتی 4 الی 5 طبقه البته به صورت سوزنی به متفاوتی طراحی کرد همان طور که کانتینر ها با وزن های زیاد روی هم چیده شده و در درون کشتی ها حتی تا 8 الی 9 طبقه نیز ارتفاع می گیرند. البته در این حال طراحی های شکیل بسیار هزینه بر خواهد بود. ولی در حالت عادی معمولا به صورت حداکثر دو طبقه و متراژ نا محدو آن را طراحی می کنند و می سازند. البته در موارد دست دوم کمی محدودیت وجود دارد و معمولا متراژ های کوچک را می توان پیدا کرد و یا از کیفیت مناسبی بنا بر خوردار نسیت که البته با بازسازی می توان در حد نو آن را تحویل داد. با تیم مشاوره تخصصی کانکس آنلاین و قیمت رقابتی آن در بازار شما مشتریان عزیز هدف خود یعنی کیفیت به همراه قیمت دست پیدا خواهید کرد. همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

کانکس فروشی با تخفیفات ویژه مشتریان عزیز

کانکس فروشی کانکس آنلاین با سال‌ها تجربه درزمینهٔ ساخت و تولید کانکس با بالاترین کیفیت و قیمت برای هم‌وطنان عزیز است شما می‌توانید از نمونه‌های ما خرید کرده و یا با استفاده از آخرین طراحی روز کار خود را طراحی و با کمترین قیمت از کانکس آنلاین خرید نمایید.

خانه های پیش ساخته مدرن و محصولات کانکس آنلاین در این زمینه

ساخت خانه های پیش ساخته بسیار حرفه ای و زیبا توسط کانکس آنلاین به همراه نمونه کارهای انجام شده و قابل انجام در کانکس آنلاین را می توانید مشاهد کنید.

نحوه خرید اینترنتی کانکس

کانکس آنلاین مبتکر خرید اینترنتی کانکس به شیوه نوین می باشد و شما با یک زنگ می توانید تفاوت در مشاوره و فروش را حس کرده و خریدی امن، آسان و قابل اعتماد داشته باشید. تخصص ما فروش بدونه واسطه، استفاده از بهترین مواد اولیه و مصالح، طراحی حرفه ای و استفاده از اصول مهندسی نوین می باشد. تفاوت را در خرید اینترنتی کانکس با کان

جشنواره فروش ویلای پیش ساخته دست دوم

جشنواره فروش ویلای پیش ساخته دست دوم با بهترین قیمت و کیفیت، تازه بازسازی شده کامل و در حد نو، بازدید مساوی قرارداد. بهترین ها را از ما تهیه و از خدمات تخصصی ما در زمنیه بازسازی و حمل نقل لذت ببرید.

تعمیر و شستشو کاملاً تخصصی کانکس و کانتینر

کانکس آنلاین تمامی خدمات شستشو و تعمیرات کانکس و کانتینر را در سراسر کشور با استفاده از بهترین متخصصان و به‌صورت کاملاً حرفه‌ای انجام داده و گارانتی نیز ارائه می‌نماید.

علت تفاوت در قیمت کانکس چیست ؟

سؤال بسیار زیادی که مشتریان از ما پرسیده‌اند این است که قیمت کانکس‌های ارائه‌شده مخصوصاً درزمینهٔ کانکس ویلایی و کانکس مسکونی تفاوت بسیار فاحشی باهم دارد و علت این تفاوت در چیست؟ ما در این خبر کاملاً برای شما روشن گری خواهیم کرد.