خانه های پیش ساخته مدرن و جدید

خانه های پیش ساخته مدرن و محصولات کانکس آنلاین در این زمینه

خانه های پیش ساخته چه در سطح جهان و چه در کشور خودمان توانسته طرفداران بسیاری برای خود دست و پا کند و هر روز نیز به تعداد این طرفداران اضافه می‌شود. ویلای پیش ساخته عمدتاً از سازه های سبک یا سازه LSF ساخته می‌شود و مزایا و معایب خاص خود را دارد. در ادامه بیش‌تر در مورد چیستیِ خانه های پیش ساخته و موارد مربوط به آن توضیح داده خواهد شد، فقط پیش از این کار بهتر است به این نکته اشاره شود که ویلا پیش ساخته همچون یک ویلای معمولی از راهرو، بالکن، حمام، دستشویی و موارد این قبیل برخوردار است و هیچ گونه کمبود و نقصی ندارد. هم‌چنین امکان اضافه کردن موارد لوکس مانند سونا و استخر نیز به آن وجود دارد.

نمای از خانه های پیش ساخته

تاریخچه خانه های پیش ساخته

در کشور ایران از سال 1380 به بعد به تعداد خیلی محدود خانه های پیش ساخته در حال رشد ساخته شد. ولی امروزه تعداد آنها در حال گسترش است و به علت قیمت تمام شده پایین و سرعت ساخت بالا و مهم تر اینکه مقاوم در برابر زلزله می باشد ، باعث گسترش این فناوری شده است. ولی در دنیای مدرن سابقه بسیار طولانی در خانه های پیش ساخته وجود دارد که : در ایالات متحده بین سالهای ۱۹۰۲ تا ۱۹۱۰ شرکتهای متعددی آغاز به فروش قطعات ساختمانهای پیش‌ساخته کردند. در بریتانیا بین سالهای ۱۹۴۵ تا ۱۹۴۹ بیش از ۱۵۶۰۰۰ خانه پیش‌ساخته تولید شد. در آلمان تا سال ۱۹۴۸ بیش از ۵۰۰۰ خانه پیش‌ساخته برای اعضای ارتش آمریکا ساخته شد. امروزه خانه‌های پیش‌ساخته در اروپا و ایالات متحده آمریکا در حال محبوب شدن هستند.

مزایای خانه های پیش ساخته در کانکس آنلاین

طراحی دلخواه خانه های پیش ساخته متناسب با سلیقه مشتریان عزیز

تیم تخصصی کانکس آنلاین تمام تلاش خود را در طراحی چشم اندازی بیرونی خانه ی پیش ساخته شما و حتی کوچکترین جزئیات طراحی داخلی توجه کرده و به صورت منحصر به فردی این کار را انجام خواهد داد. تیم ما از روش های بهینه سازی فضایی استفاده تا بتواند محیطی امن و خلوت را در خانه های پیش ساخته شما فراهم آورد.

استفاده از مواد اولیه با کیفیت در طراحی خانه های پیش ساخته

کانکس آنلاین سعی کرده که در تمامی موارد سازه از مواد اولیه درجه 1 استفاده کرده و باعث ایجاد دوام بسیار شود، ما سازه بسیار محکمی ساخته و از پنجره های دو جداره، پارکت های چوبی طبیعی و موادی استفاده خواهد کرد که در گذر زمان از خود مقاومت نشان دهد.

استفاده از خاصیت طراحی طبیعت گرا در خانه های پیش ساخته

ما با استفاده از پانارومای نور و تلفیق نور مصنوعی و طبیعی خانه های پیش ساخته را طراحی کرده و رنگ آمیزی می کنیم.

استفاده از فناوری های نوین در صنعت ساخت خانه های آماده

با استفاده از فناوری های نوین از جمله فناوری سبز و یا هوش مصنوعی می توانیم هم از حریم خصوصی شما دفاع و امنیت بسیاری را رقم بزنیم و هم خانه های پیش ساخته شما را کاملا دست دار محیط زیست کرده و مصرف انرژی را بسیار کاهش دهیم.

استقلال از شرایط جوی

به دلیل سرعت انجام کار و آماده بودن قطعات در تمام طول سال به راحتی می توان کار را انجام داد.

سرعت در تحویل

خانه های پیش ساخته شما با سرع بسیار بالایی آماده شده و نصب می گردد تا راحتی و کیفیت کار در حمل قطعات نیز حفظ شود.

استفاده از رنگ آمیزی نانو در خانه های پیش ساخته

این موضوع باعث شده تا کمترین میزان تخریب صورت گرفته و بیشترین طول عمر رنگ و زیبای خانه را تجربه کنید.

نمونه کار های انجام شده و قابل انجام توسط کانکس آنلاین در حوزه خانه های پیش ساخته

نمونه خانه پیش ساخته

ویلای پیش ساخته و مدرن

خانه پیش ساخته شکیل

ویلاهای پیش ساخته شکیل

 

کانکس پیش ساخته زیبا

کانکس پیش ساخته جدید

ویلای پیش ساخته کاربردی

کاربرد خانه پیش ساخته