منو کانکس آنلاین
خانه  -> اخبار  -> کانکس فروشی با تخفیفات ویژه مشتریان عزیز 

کانکس فروشی

کانکس فروشی کانکس آنلاین مفتخر است تا شمارا به بازدید از نمایشگاه دائمی  خود دعوت کرده و شما مشتریان عزیز و همکاران گرامی بتوانید از نزدیک کانکس موردنظر خود را انتخاب کرده و خرید انجام دهید. ما کانکس‌های فروشی خود را با گارانتی بی‌قیدوشرط کانکس آنلاین تضمین کرده می‌توانید با خیال راحت خرید نمایید.

شرایط گارانتی بی‌قیدوشرط در کانکس‌های فروشی

تضمین مادام‌العمر کانکس آنلاین در زمان فروش کانکس همیشه همراه شما خواهد بود و شرایط آن به این صورت است که : کانکس‌های فروخته‌شده همواره در تمام طول عمر خود دارای تضمین است. پس از فروش کانکس شما تا آخرین لحظه وجود کانکس از خدمات پس از فروش مادام‌العمر کانکس آنلاین بهره‌مند خواهید شد. در زمان فروش قابلیت بازدید قبل از نصب وجود دارد. تضمین قیمت کانکس‌های فروخته‌شده در قیمت کف بازار با بهترین متریال می‌باشد زیرا کانکس آنلاین معتقد به فروش زیاد و سود کم است. مشاوران حرفه‌ای ما هیچ‌چیز پنهانی را برای شما در این صنعت باقی نگذاشته و در اوج شفافیت می‌توانید محصولات خود را خریداری کنید. تضمین سلامت محصول در زمان تحویل به‌شرط سپردن حمل‌ونقل به کانکس آنلاین جزء خدمات کانکس فروشی کانکس آنلاین هست. ما در تلاشیم تا خرید کانکس را برای شما آسان کرده و آسودگی خیال شما برای ما تبلیغ است. محصولات ما در برابر زنگ‌زده، خوردگی، آتش‌سوزی، زلزله، صاعقه و شرایط آب و هوایی سخت بسته به نوع خرید شما بیمه بوده و می‌توانید حتی خسارت آسیب خود را دریافت نمایید. کانکس فروشی ما قبل از خرید نیاز شما را با توجه به اصول مهندسی طراحی کرده و در پس طراحی آن را می سازد تا به بهترین کیفیت برسید.

کانکس فروشی دست دوم

کانکس‌های دست‌دوم معمولاً کمی قضاوت و خرید را به چال می‌کشد. درواقع سخت است تا از بین کانکس‌های دست‌دوم کار خریدوفروش را انجام دهید و علت این امر آن است که در زمان خرید شما ریز و دمونتاژ شده کانکس را مشاهده نمی‌کنید، درنتیجه مشکلات عمده‌ای از قبلی عدم درک کیفیت قطعات و متعلقات کانکس و در وهله بعدی کیفیت ساخت کانکس خواهید داشت و البته باید گفت که کانکس‌های فروخته‌شده بر اساس نوع کاربری قبلی بوده و در کاربری فعلی شما مشتریان ممکن است که کارایی نداشته باشد. ولی کانکس آنلاین دارای یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های پخش، ساخت و فروش کانکس در کشور است و با استفاده از تجربه ما می‌توانید کانکس دست‌دوم مناسب را خریداری کنید تا دیگر نگران اشکالات خرید در کانکس نباشید ما بهترین‌ها را برای شما یکجا جمع کرده‌ایم.

ساخت و حمل نقل کانکس فروشی

کانکس آنلاین دارای شبکه گسترده ساخت کانکس در تمام کشور بوده و کانکس‌های فروشی را می‌توانید از تمام کشور سفارش داده و متخصصین ما در بهترین شرایط آن را برای شما در محل ساخته و یا حمل می‌کنند. قیمت حمل‌ونقل‌ها بسته به نوع طراحی متفاوت است و اگر نیاز به قیمت تمام‌شده پایین‌تری در خرید کانکس هستید، آن را به‌صورت دمونتاژ شده و پیچ‌مهره سفارش دهید ولی باید شرایط و نوع کاربری نیز لحاظ گردد. درهرصورت کانکس فروشی کانکس آنلاین کار حمل‌ونقل را با استفاده از انواع کشنده‌ها، هواپیما، قطار، ماشین‌های سنگین، هلیکوپتر و غیره انجام داده و به‌صورت تخصصی تمامی نیازهای شما در حوضه خریدوفروش کانکس برطرف خواهد کرد.

نمونه های کانکس فروشی و فروخته شده

در زیر تعدادی از نمونه‌های کانکس فروشی، فروخته شده و پلان های آن  را مشاهده می‌کنید:

کانس فروشی ساخته شده از کانتینر

کانکس فروشی در ساخته شده برای ورودی

کانکس فروشی نیروگاهی ساخته شده از کانتینرپلان سه بعدی کانکس فروشی

کانکس فروشگاهی فروشی و تبدیل کانتینر به کانکس

کانکس فروشی فروشگاهی نقلی

پلان سبعدی فروشی کانکس

پلان دو بعدی برای کانکس فروشی ویلایی

کانکس فروشی چرخ دار در طرح کانتینر

 

کانکس فروشی با تخفیفات ویژه مشتریان عزیز

کانکس فروشی کانکس آنلاین با سال‌ها تجربه درزمینهٔ ساخت و تولید کانکس با بالاترین کیفیت و قیمت برای هم‌وطنان عزیز است شما می‌توانید از نمونه‌های ما خرید کرده و یا با استفاده از آخرین طراحی روز کار خود را طراحی و با کمترین قیمت از کانکس آنلاین خرید نمایید.

خانه های پیش ساخته مدرن و محصولات کانکس آنلاین در این زمینه

ساخت خانه های پیش ساخته بسیار حرفه ای و زیبا توسط کانکس آنلاین به همراه نمونه کارهای انجام شده و قابل انجام در کانکس آنلاین را می توانید مشاهد کنید.

نحوه خرید اینترنتی کانکس

کانکس آنلاین مبتکر خرید اینترنتی کانکس به شیوه نوین می باشد و شما با یک زنگ می توانید تفاوت در مشاوره و فروش را حس کرده و خریدی امن، آسان و قابل اعتماد داشته باشید. تخصص ما فروش بدونه واسطه، استفاده از بهترین مواد اولیه و مصالح، طراحی حرفه ای و استفاده از اصول مهندسی نوین می باشد. تفاوت را در خرید اینترنتی کانکس با کان

جشنواره فروش ویلای پیش ساخته دست دوم

جشنواره فروش ویلای پیش ساخته دست دوم با بهترین قیمت و کیفیت، تازه بازسازی شده کامل و در حد نو، بازدید مساوی قرارداد. بهترین ها را از ما تهیه و از خدمات تخصصی ما در زمنیه بازسازی و حمل نقل لذت ببرید.

تعمیر و شستشو کاملاً تخصصی کانکس و کانتینر

کانکس آنلاین تمامی خدمات شستشو و تعمیرات کانکس و کانتینر را در سراسر کشور با استفاده از بهترین متخصصان و به‌صورت کاملاً حرفه‌ای انجام داده و گارانتی نیز ارائه می‌نماید.

علت تفاوت در قیمت کانکس چیست ؟

سؤال بسیار زیادی که مشتریان از ما پرسیده‌اند این است که قیمت کانکس‌های ارائه‌شده مخصوصاً درزمینهٔ کانکس ویلایی و کانکس مسکونی تفاوت بسیار فاحشی باهم دارد و علت این تفاوت در چیست؟ ما در این خبر کاملاً برای شما روشن گری خواهیم کرد.